reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Mój czuje pod ręką ale maluszek rzadko kopie jak tata położy rękę bo mnie to cały czas ale spróbuje dziś z tym długopisem :)
Bylam w lumpie bo kumpela dzwoniła i kupilam dla maluszka kilka rzeczy tzn wydała ogólnie 150 zł ale dużo kupilam więc teraz zero ciuszkow a i kupilam kombinezon na wyjście ze szpitala za 15 zł :D teraz tylko muszę pojechać za TV zapłacić zakupy na obiadek zrobione i potem już tylko odpoczynek tzn no jeszcze muszę szyby i lustra w szafie i łazience umyć w sobotę mam gości a nie dam rady wszystko jednego dnia zrobić bo nie mogę się tak przekraczać
 
reklama
Witam mamusie :-)
Moja dzidzia wczoraj na wieczor sie rozszalala i kopala jak najeta :-D
Dzis bylam u rodzinnego i dostalam skierowanie na USG nerek (ide juz jutro na 12.30) ,skierowanie na badanie moczu.Moze byc ze mam kamienie w nerkach... :-( Z wynikami mam przyjsc.I furaginum w razie bolu...
A co do przeziebienia to brac moge tran,ewen.paracetamol,sol fizl. do nosa na razie.Dusi mnie troche ,kaszel suchy i katar.Zobaczymy co dalej bedzie...Eh i duzo pic :-)
 
Mam dylemat. Upatrzylismy fajny wozek Bebetto Pascal 3w1 taki jasny szary z bialo-czarna rama. 1500 zl kosztuje i mamy dylemat czy juz go kupowac czy jeszcze sie wstrzymac a noz znajdziemy fajniejszy. Kusi mnie zeby kupic, mojego tez ale nie chcemy pozniej zalowac ze za wczesnie :)
Co myslicie o tym ? :) W ogole spotkalyscie sie kiedys z tym wozkiem ?
 
Barbra może za kilka lat się okaże, że nerka już się zregenerowała? A jeśli będziecie mieć jednego synka, to będzie miał rodzicòw dla siebie :)

Fanti nieciekawie z tym kręgosłupem :-/ może przypadkowo coś nadwyrężyłaś.

Siwa gratuluję synka :)

Marcowa już niedługo się dowiesz, kto u Ciebie zamieszkał.

Manka ja jeszcze do końca listopada muszę poczekać na połówkowe.

Muszę się zabrać za porządek w kuchni a bardzo mi się nie chce.
 
Ja juz mam drugi dzien wyciety z zycia. Zgaga nie odpuszcza, brzuch tak urosl przez te dwa dni, ze mam wrazenie ze zaraz eksploduje... i kolana mi wysiadaja:( mam nadzieje, ze to tylko chwilowe bo przeciez jeszcze nie ma co ich obciazac. Ledwo 2 kg na plusie...

Synus kopie non stop. To dziecko chyba nigdy nie odpoczywa. W dzien kopie, w nocy kopie.. i to z taka sila, ze juz nawet Kubus widzi i sie cieszy jak sie brzuch rusza:-D

Co do cc to w zyciu bym sie sama na to nie zdecydowala. I nie dlatego, ze mam co przeciwko porodom przez cesarskie ciecie. Ale strasznie mnie przeraza wizja rozcietego brzucha. Tak bardzo sie balam, ze moj pierwszy porod tak sie skonczy. Jak po 35 godz skurczy mialam rozwarcie na 4cm.. na szczescie po 40 mialam juz 6 cm:-D a po 51 godz Synus byl juz z nami:)
 
Manka a to jest jakaś promocyjna cena? Bo jeśli normalna to ja bym się wstrzymała, bo po pierwsze może Wam wpaść w oko coś innego, a po drugie może jakaś fajna promocja na ten się trafi.
 
reklama
No dziewczynki jednak nie kupujemy tego wozka :) moze faktycznie beda jakies promocje lub nowe modele w grudniu/styczniu i zalowalabym, no i gwarancja bedzie dluzsza jezeli kupie blizej porodu :p
 
Do góry