reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dzien dobry marcoweczki, ja dzisiaj od 6 na nogach, odstawilam synka do szkoly, zrobilam po drodze zakupy ( kupilam wielka dynie i zrobie krem) a z reszty potworka dyniowego.
A tak w ogóle to wczoraj jak wrocilam do domu ze szpitala to raczej nie odpoczelam bo czekalo na mnie pranie, prasowanie, mycie garow. Na dzisiaj zostawilam sobie sprzatanie :/.

Volka[b/] fajnie z ta szkola rodzenia, mi niestety raczej sie nie przyda :(a z checia bym poszla. Obys sie nie rozchorowala ja z kaszlem i katarem mecze sie juz ze 3 tyg.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) ja w drodze na zajęcia, dzisiaj M mnie odwozi na uczelnie i dobrze bo nie chce mi się samej autem kierować ;)
Od trzech dni czytałam tylko literaturę na zajęcia i nie miałam na nic czasu :/ mam strasznie dużo roboty na czwartkowe zajęcia Ehhhh dobrze, że to przynajmniej jest ciekawe...
Co do rodzenia cesarka lub natutalnie to jest tzw pierwsze prawo psychologii które moim zdaniem doskonale oddaje to co każdy czuje....
nie ma dwóch takich osób które zareagowały by tak samo w jednej sytuacji, to samo by poczuły...
 
Witam się i ja z samego rana.. dziecko do szkoły odstawione a ja zdycham.. wczoraj w aucie poczułam że coś mnie łopatka pobolewa i głowy do tyłu nie mogę odwrócić.. a w nocy rozeszło się na cały bok i ani leżeć ani chodzić aż mi ręka zdrętwiała.. :baffled: szlak mnie trafia bo ani nie chodzę rozebrana żeby mnie gdzieś mogło przewiać, ani nie jest to na takiej wysokości kręgosłupa żeby dziecko mogło uciskać a leków żadnych wziąć nie mogę.. paracetamol to mi na to tak pomoże jak umarłemu kadzidło.. :wściekła/y:cała noc do d.. , syczenie z bólu, marne próby ułożenia się w jakiejkolwiek pozycji.. a nad ranem syn woła żeby mu nogę pomasować bo go boli.. a ja ani wstać ani się ruszyć..
Chodzę i syczę z bólu a pies patrzy na mnie jak na wariata.. w aucie jak młodego wiozłam drzwi zamknąć nie mogłam i dziecko mi zamykało od zewnątrz.. pewnie to coś od kręgosłupa ale jak to przeżyć.. i takie to moje wolne.. stale coś boli.. coś się dzieje.,. normalnie starość.. :crazy:
 
Witam!!

Fanti a nie masz czasem problemu z kręgosłupem w odcinku szyjnym ?? jakaś przepuklina ?? bo niestety ból w łopatce, drętwienie ręki na to wskazują troszkę. Oby ci to minęło jak najszybciej bo wiem co to za upierdliwość.


Co do CC czy SN ja bardzo ale to bardzo chciałam rodzić naturalnie ale cholera nie dane mi było. Przy córci wszystko szło ok, rozwarcie 10cm w szybkim tempie i jak już miałam rodzić mała źle zeszła w kanał i zaklinowała się noskiem :(, tętno spadało i szybka decyzja o CC.
Przy Stasiu jak już pisałam groziło mi pęknięcie a też zaczełam rodzić SN.
Teraz już ryzyka nie podejmuje dla mojego zadowolenia i spełnienia bo zdrowie i życie ważniejsze.

Kurcze musze wziąć się za kompletowanie wyprawki bo nie mam nic a nic.
 
Fanti współczucia bo to na pewno nie jest przyjemne :(
Jutro mamy połówkowe a potem na 50 wujka mojego jedziemy więc trochę z ludźmi pobede :p
Ale żeby było śmiesznie to idziemy bez prezentu bo zamówiła na allegro i od 1.5tyg dojść nie może :(
My do szkoły rodzenia idziemy w styczniu żeby być na bieżąco w końcu to nasz 1 raz :p a co do położnej to muszę się zorientować bo nie wiem co i jak
Moje plany na dziś hmmm śniadanie potem Kisiela jabłkiem potem galaretka z owocami jakieś małe zakupy coś na obiadek i odpoczynek :)
 
Witam sie i ja ;)

Fanti biedactwo wspolczuje. Oby to przeszlo jak najszybciej.

Mnie wczoraj i przedwczoraj caly czas bolaly zebra na gorze po lewej stronie cos okropnego..
Na dodatek juz myslalam ze to plywanie dzidzi to mi sie pomylilo z jelitami bo od tamtej pory nie bylo nic a dzis obudzilam sie i akurat trzymalam reke na brzuchu a maluch kopal jak trzeba ! I nawet moj mezus polozyl reke i poczul dwa kopniaczki a na koncu takie wybrzuszenie straszne bylo po jednej stronie albo to pupa byla albo glowa :) Super uczucie !!!! :)
 
Witam!!

Fanti a nie masz czasem problemu z kręgosłupem w odcinku szyjnym ?? jakaś przepuklina ?? bo niestety ból w łopatce, drętwienie ręki na to wskazują troszkę. Oby ci to minęło jak najszybciej bo wiem co to za upierdliwość.

Nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem niemal na całej długości.. tylko kość ogonową miałam operowaną dawno temu.. ale to ewidentnie w odcinku piersiowym coś ciągnie.. jak się tak oparłam o ścianę na prosto to własnie tam bolało.. jak mąż próbował rozmasować to myślałam, że się wścieknę z bólu.. A najgorsze jest to, że wiem że pomogłaby jedna mała tabletka.. i nie mogę jej wziąć :wściekła/y:
 
reklama
Zdrowka Fanti, ile madz lat jesli moge spytac?
BARBRA GRUNT TO POZTYWNE MYSLENIE! Najwazniejsze teraz to malenstwo ktore nasz pod sercem
siwa gratulacje chlopca
 
Do góry