reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Lilith trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

Witaj Ola :-)

Bar Bra kciuki za wizytę. Ja dziś mam usg połówkowe na 19, juz nie mogę się doczekać, mam nadzieje, że wszystko jest dobrze u maluszka i może pokaże w końcu co ma między nóżkami :-).

Moja ginekolog wyznacza datę porodu wg ostatniej miesiączki i tak też robią w jej szpitalu, w którym rodziłam.

Musze się z synkiem czymś zająć żeby szybciej czas zlecial do wieczora :-)
 
reklama
Lilith no to już do domku odpoczywać!!
Witam nowa mamusie
U mnie wg kalendarza wychodziło na 1.03, wg poloznej na 25, ale ja sie bede trzymac wg usg co się u mnie nie zmieniało wiec 24 luty, a czas pokaże ..myjam dalej fo pracy
 
Ja pierwszą miałam Cesarkę, wody odeszły mi 20 godzin prędzej, cały czas rozwarcie 2 cm, leki nie podziałały i było CC.

Jestem sama ciekawa jak zakończy się druga ciążą, chociaż bym chciała urodzić SN, jak na razie dzidzia jest ułożona poprzecznie, termin 31 Marzec, ale mam nadzieję że na Święta będziemy już w domu.

Jak chcesz rodzić Sn niech ci dokładnie sprawdzą grubość blizny na macicy i na brzuchu to taka rada ode mnie. Ja Staśka chcialam rodzić SN i już akcja była, po podaniu znieczulenia niestety bol w okolicy blizny bym tak duży, że 4 lekarzy powiedziało, że od razu na stoł. Akurat ciął mnie moj lekarz i powiedział przy stole operacyjnym dobrze, że zrobilismy cięcie bo bardzo cienka macica była i moglam pęknąć przy parciu.

Teraz 3 cesarka murowana w 39tc jak dotrwamy więc początek marca.
 
Ja czekam na wizytę a jest spora kolejka
witam nową mamusie mamy ten sam termin polowkowych :)
Mi lekarz liczy też z om i mam na 11.03 a z usg ostatniego na 2.03 ja się trzymam tego z om z suwaczkiem też się zgadza :)
Lilith to teraz predziutko do domu odpoczywać a jakie masz zalecenia?
 
dziewczyny teraz jest tak, że jak pierwsza jest CC to juz każda kolejna to CC chyba, że się powie, że chce spróbować naturalnie.

Najlepiej sprawdzić bliznę na końcowce już ostanie USG. Ja miałam już teraz sprawdzaną bo kopniaki mnie bardzo bolą jak mala daje po bliźnie ale na szczęście ok
 
reklama
Lilith teraz to już masz grzecznie w domu siedzieć i trzymać się daleko od szpitali.

Powodzenia dzisiaj na wizytach :)

Ja wg OM mam termin na 29. Z tym, że ja wiem kiedy miałam dokładnie owulację i wyznaczony z niej termin zgadza się prawie z usg. Wg niego mam na 24. Ja liczę 26 :) w suwaczku mam wg OM.

Ja też chciałabym rodzić sn. Jestem po 1 cesarce. Wiadomo, że jak z blizną byłoby coś nie tak, to nie będę mieć wyboru.
 
Do góry