reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Witajcie dziewczynki :)))
Isia Ty się tam lecz wszelkimi znanymi domowymi sposobami żeby Ci się coś poważniejszego nie przyplatalo. Jak masz w domu buraka to zetrzyj go na tarce albo w blenderze, odsącz sok i wymieszaj ten sok z miodem. To jest super syrop na przeziębienie, kopalnia witamin.
Lewusek Ty też odpoczywaj po porannych rewelacjach zoladkowych. jesteś w domku czy pracujesz?
Zdrówka wszystkim :)
Ja się czuje zmęczona ale musiałam wyprawic młoda do szkoły i juz nie mogę zasnąć. Musze się wziąć za poprawienie mojego menu bo coś jest z nim nie tak. Wczoraj na wizycie jak stanęłam na wadze to mi łzy w oczach stanely. Musze się ogarnąć.

Ja siedze w domku od poczatku ciazy ze wzgledu na to iz mialam prace w chlodni ( mieszkamy w Niemczech) wiec dostalam zakaz pracy od pracodawcy . Oj dziewczyny ja tez mam obawy jesli chodzi o obsluge chlopca.Mam dwie dziewczynki wiec obawy sa :)
 
Chrobek to normalne, że się boisz, znasz doskonale "obsługę" dziewczynki,a chłopak to będzie to coś nowego dla Ciebie, a zazwyczaj to co nowe to nas przeraża, bądź potrzebujemy czasu by się wszystkiego nauczyć :) Dziewczyny piszą, że "obsługa" chłopca łatwa, więc damy radę :) A po za tym tutaj większość z nas ma mieć syna, więc pewnie będą doświadczone mamy służyć poradą :) Niedługo będziesz skakać z radości, że masz parkę :-)

Fanti dobrze, że niedługo odpoczniesz :) Należy Ci się :) Ty nasza dobra duszyczko forum, dzięki Tobie się rozkręciłyśmy i lepiej poznałyśmy, zdjęć coraz więcej na odpowiednim wątku :) Trzymam kciuki za wizytę :-)

Isia kuruj się i szybko wracaj do zdrowia :)

Manka trzymam kciuki za wizytę &&

Dobrze dziewczyny, że z tymi dresami co pytałam i leniem w "wystrojeniu" siebie w domu macie podobnie :)

W ogóle powiem Wam, ze wczoraj mój małżonek miał jakieś dziwne fochy bądź nie wiem jak to inaczej nazwać humorki i miałam wrażenie, że to on w ciąży jest nie ja :-D
 
Ostatnia edycja:
Mnie też przeraza wizja ze mogłoby mojej dzidzi coś wyrosnac. Mam takie same obawy napketkowo-stulejkowo-jaderkowe. Z córką juz wiem co i jak. Moja nigdy nie miała żadnej infekcji i z myciem tez nie widziałam problemu ale z chłopcami to wiem od koleżanek i kuzynek ze różne tam cuda się dzieją. Mój ciągle jeszcze liczy ze jednak okaże się chlopak, a ja z córką mamy nadzieję że potwierdza się wcześniejsze rozpoznania.
 
Zgadzam się z Ania Be,że dziewczynki mogą się tak wybrudzic podczas kupki ,że mają to wszędzie w środku. Chłopcy mają wszystko na zewnątrz i tak to nie wchodzi wszędzie. ..

Isia mam tak samo jak TY .. zawsze kaszel i przeziębienie na wiosnę i na jesień .. teraz póki co mnie jeszcze nie wzięło i oby w ciąży mnie nie złapało. .. a Ty wracaj szybko do zdrówka ...

Manka kciuki zaciśnięte ☺
 
Ania Be to teraz Ci wierzę ;) hihi
Lewusek to mamy te same obawy, ja też mam w domu dziewczynkę ;)
Magdalena byłaś na usg 3D? Na tym drugim czy nie robisz?
 
Isia ja miałam mieć wczoraj usg polowkowe ale mi nie zrobiła bo uznała ze robi się od 23 tyg. Ale robie normalne nie 3d. W pierwszej ciazy kręciły mnie takie rzeczy ale teraz to już starczy mi zwykle sprawdzenie czy jest zdrowa dzidzia i tyle. Ja juz tyle kasy tracę na prywatne wizyty u ginekologa i enfokrynologa + leki ze nawet nie bardzo stać mnie na kolejne wydatki które nie są bezwzględnie konieczne. A jak urodzi się dzidzia to dopiero będą wydatki bo ja po Amelce nic nie mam oprócz ubranek
 
reklama
Magdalena fakt na lekarzy idzie mnóstwo kasy :/ mnie się udało i zrobiłam je z NFZ. .. kolejne niby po 30 tyg ale raczej się nie zdecyduje bo szkoda mi 300 zł :( No chyba że będą wskazania. ..
 
Do góry