reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Cień zrób sobie badanie moczu ogólne mnie tak bolala nerka ale nie mówię że u ciebie jest to samo po wynikach sodu potasu powinno coś widać albo usg nerki
ja już pilam glukozę ale wyniki dowiem się 28 a na połówkowe mam między 21 a 22 o ile dobrze pamiętam na pewno mam je 30.10 :)
 
W szkole licze na nauczenie się oddechu prawidłowego zobaczymy oddział porodowke Poznam inne mamy no i razem z tatusiem nauczyły się pielęgnacji maluszka myślę że to fajna rzecz jak dla mnie :)
 
Ja mam jedno dziecko wiec pielegnacje znam :) Zreszta jak urodzilam Lilke to mialam 19 lat tylko i jakos dalam rade :)

Bar Bru teraz oddalam mocz ,a w wynikach ze szpitala wyszedl mi aceton z moczu...A to czekac na wizyte u ginekologa czy do rodzinnego zajsc ?
 
Ja też nie chodziłam do szkoły rodzenia i jakoś dałam radę, teraz też nie zamierzam chodzić.
Glukoza między 24 a 28 tyg. przynajmniej tak mi położna powiedziała, więc będzie w grudniu.
 
Gratuluję udanych wizyt.

Szkoła to fajna rzecz. Moim zdaniem mniej tam akurat o porodzie a więcej o pielęgnacji, szczepieniach, masowaniu malucha. Bardzo przydatna, szczególnie dla facetów, bo daje czas na oswojenie z wieloma tematami.
 
Lewusek i Cien gratulacje kolejnych chlopakow!!
Ja tez nie wiem jak sie przestawie na pielegnacje chlopca, ale mam nadzieje ze samo przyjdzie.
u mnie waga szla powoli do gory, ale w 5 miesiacu nabrala tempa i teraz gdy zaczynam 6 miesiac mam 4.5 na plusie. Ale widze, ze apetyt wiekszy szczegolnie jak zaczne jeść to ciezko sko czyc... haha
 
Ja tam akurat juz po mojej dwojce wszystko wiem'wiec bynajmniej po to tam nie ide :p ale moZliwe,ze jednak bede rodzic naturalnie to akurat o tym nie mam pojecia no i fajnie sie tak spotlac z innymi mamami
 
reklama
Do góry