reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hey. Jednak witam się ponownie-reaktywacja ;-) pojawilo się krwawienie w terminie @ wiec myślałam ze lipa ...ale wieczorem wczoraj nastąpił koniec ... mezy do całodobowej apteki pojechal kupił test;dzisiaj rano zapodaje - pozytyw ...dzwonie wiec do lekarza który mi pierwsza ciaze prowadził i mowie o co chodzi; kazal przyjechać .. robi usg a tam niespodzianka ;-) pecherzyk ! I nie widać źródła krwawienia ... mowi ze może naczynka popekaly albo co, krwiakow ani nic podobnego brak ... takze mam zestaw leków i lezonko ... w następny piątek kolejna wizyta


To super :)
 
reklama
anula cudowne wieśći jezu super leż tam i odpoczywaj.ja dodzwonilam sie do jednego gina mowie w czym rzecz a on to zadzwoni Pani w poniedzialek i wtedy się umówimy ooo kur.......co za cwel
 
Hej :) Sporo nadrabiania miałam ale podołałam :)
Synuś już w domku nareszcie, jeszcze wiele przed nami jeśli chodzi o jego zdrowie ale jest nadzieja ze bedzie dobrze ...

hej dziewczyny :-) ja juz po lekarzu, tzn nawet lekarza nie widziałam tylko odrazu z połozną miałam spotkanie. Zmierzyła mnie, zważyła, pobrała krew i próbkę moczu, załozyła kartę ciąży i dostałam pełno gaztetek, pamiętnik ciązy i różne zniżki do sklepów, także wszystko super. A za dwa tygodnie w sobotę przyjdzie do mnie do domu na dłuższe spotkanie, będziemy wypełniać historię chorób itd, No i wstępny termin 3 marca ;-)
A to kiedy do lekarza masz termin??

Od kiedy zrobiłam testy to ograniczam się głównie do wyjmowania i wkładania go do łóżeczka na sen, na fotelik do jedzenia i jak na spacer idziemy. W ciągu dnia to na podłodze się bawimy. Kąpiele i całą resztę wieczorem i weekend robi mąż
Ja przesadziłam z podnoszeniem synka... ale był po operacji jeszcze półprzytomny i musiał siusiu i go podniosłam lekko ( waży 30 kg) ...niedługo potem zaczełam plamic wiec juz potem pielegniarki go podnosiły itd.... a teraz juz to nie bd konieczne na szczescie....

ALISZA a mialaś usg?czy polozna nie robi ??bo nie wiem.bede dzwonic do lekarza i sie sprobuje na dzis umowic za bardzo mnie boli jeszcze do tego bol krzyza doszedl,mam zle przeczucia.......pojde prywatnie najwyzej bo do swojej sie nie dostane
Fruzka trzeba byc dobrej myśli.... Trzymam kciuki i czekam na wieści :tak:


ja juz po wizycie, na usg widziałam zarodek, ale serduszko jeszcze nie bilo, no i nie bedzie bliźniaków ;-)

z wizyty jestem raczej mało zadowolona, poszłam do medicaveru prywatnie, lekarka wypytała o rożne rzeczy ale nie założyła karty ciąży, nawet nie zapytała jak sie czuje, zupełnie inaczej niz było to przy pierwszej ciąży

chyba więcej do niej nie pójdę...
Mi karty ciąży też nie założyli ale myśle że to przez zagrożenie poronieniem...W środe znów ide do lekarza i myśle że bedzie dobrze bo nie plamie ból też nie jest jakiś bardzo uporczywy.. Ale także planuje zmiane lekarza prowadzacego ciąże.

Hey. Jednak witam się ponownie-reaktywacja ;-) pojawilo się krwawienie w terminie @ wiec myślałam ze lipa ...ale wieczorem wczoraj nastąpił koniec ... mezy do całodobowej apteki pojechal kupił test;dzisiaj rano zapodaje - pozytyw ...dzwonie wiec do lekarza który mi pierwsza ciaze prowadził i mowie o co chodzi; kazal przyjechać .. robi usg a tam niespodzianka ;-) pecherzyk ! I nie widać źródła krwawienia ... mowi ze może naczynka popekaly albo co, krwiakow ani nic podobnego brak ... takze mam zestaw leków i lezonko ... w następny piątek kolejna wizyta
WOOW super wieści naprawde :tak: bardzo bardzo sie ciesze, teraz leż leż i jeszcze raz leż, potowarzysze Ci hehe

Tak tez czynie ;-) kanapa; bb,katem oka tv i chipsy paprykowe ;-)
mi paprykowe zaczeły że tak napisze "śmierdziec" hehe i odstawiłam ten produkt na "lepsze czasy" :-D


Fruzka... co za facet, słów brak:wściekła/y:
 
reklama
Patrycja trzymam kciuki ...również odpoczywaj i zdrowka dla synka ....

Fruzka o kuzwa .... no dziad ...mam nadzieje ze kogoś znajdziesz !

Poziomka super ze jest pecherzyk ;-)
Szkoda tylko że we wczesnej ciąży lekarze w większości podchodza do tego na chlodno i na luzie kiedy my ocZekujemy zaangażowania grrr ....

Paulina mi test teZ szybko wyszedł ... ginek ma dobry sprzecior ;-) moj tez dZIs dojrzal i to super wyraźnie nawet ... teraz byle by do bicia serduszka przetrwać a później będzie z górki
 
Do góry