reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
O rany, ale naskrobałyście:-)
Ania*Be na tamtym forum miałam inny nick- już nawet nie wiem jaki;) I dołączyłam do Was kilka miesięcy po porodzie.
Mała Mi- super, że wizyta udana, mi w pierwszej ciąży dzidziuś też nie chciał się pokazać to lekarz stwierdził: "żeby zawsze było takie skromne":-D
Witam nową mamusie:tak:
BarBra to miałaś toaletowe przejścia:nerd: Ja w ciągu dnia chodzę bardzo często, ale w nocy rzadko mi się zdarza. Sypialnia jest na piętrze i chyba mam zakodowane, żeby trzymać do rana, bo nie chce mi się schodzić na dół. W poprzedniej ciąży do samego końca nie wstawałam w nocy:tak:
 
Ja mam do toalety parę kroków, ale wiem, że jak już wstanę to będzie problem z zaśnięciem, więc zazwyczaj nie wstaję i wstrzymuję do rana.
 
Ja teraz wstaję i zaprowadzam dzieci do swoich łózek jak się budzą, więc ide, ale generalnie to w nocy nie musiałam raczej wstawać. Do rana jakoś pęcherz wytrzymywał :p.
U nas coś też się przyplątało. Pani zadzwoniła żebym odebrała dzieci szybciej, bo jeden ma gorączke :(. Narazie nic nie dawałam, bo tylko stan podgorączkowy, ale na noc pewnie mu najdzie, więc będzie trzeba dać. Mam tylko nadzieje, że szybko minie i że wszyscy się nie pozarażamy.
 
Oj tam zaraz chcecie być ostatnie które się dowiedzą. Ja będę ostatnia bo nawet jak ktoś mi powie że to dziewczynka to i tak nie uwierzę :p

A ja dziś mam jakiś dzień niemocy. Nic mi się nie chce A jak tylko coś zrobię to zaraz zmęczenie mnie dopada i usypiam.
Mam nadzieję że do jutra mi przejdzie bo rano do pracy na cały dzień idę. :/
 
Fanti haha :)
My wogóle nie chcemy znać płci i tak było też za pierwszym razem :)
Co do nocnego wstawania to zdarza się, na szczęście nie każdej nocy. Wysypiajmy się póki możemy...
 
Mała Mi super wieści. Może jak się tak wstydzi to dziewucha hihi.

Mi się udało na czwartek zapisać i mam nadzieje ze włączy usg aby potwierdzić ,że żadne klejnoty nie urosły ☺
 
Ja mam do toalety parę kroków, ale wiem, że jak już wstanę to będzie problem z zaśnięciem, więc zazwyczaj nie wstaję i wstrzymuję do rana.
Ja znowu jak siku nie zrobie to nie zasne
Fanti haha :)
My wogóle nie chcemy znać płci i tak było też za pierwszym razem :)
Co do nocnego wstawania to zdarza się, na szczęście nie każdej nocy. Wysypiajmy się póki możemy...
Ja tez nie chcialam wiedziec, ale moj sie uparl i tyle z niespodzianki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ja nie wiem ale jako baba mam wrodzoną ciekawość i nie wytrzymała bym żeby nie wiedzieć. No a uwierzyć to już inna bajka :)
 
reklama
Jej, ja tez juz się doczekac nie mogę, zeby miec chociaż 60% pewnosci co we mnie siedzi :sorry: wizytę mam za tydzien, ale usg się nie spodziewam, pewnie będzie na poczatku listopada - polowkowe

Izik ooo to myślałam ze chociaz jedna ma takie luzy w wysypianiu się:sorry:

Marcowa napisz koniecznie jak juz sie zaczną te spotkania co na nich jest :tak:

Aliaolio zdrówka! Na kaszel ponoc dobry jest syrop z buraka, ale osobiscie nie probowalam

Volka dla was tez zdrówka, ech te uroki jesieni


A mnie dzis brzuch znow boli, tym razem tak jakby na @ :baffled: jak leżę to jest ok.
 
Do góry