reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja wam powiem że do Austrii jechaliśmy 6 godz. a z powrotem na szczęście 4 bo mały ruch był.
Jak jechaliśmy tam to wjechaliśmy na stację w czechach żeby kupić winiety no i chce iść do toalety ale płatna 1 euro poleciałam do auta akurat miałam drobniej 10 euro tylko i proszę żeby mi rozmieniła a ona do mnie że max 5 euro rozmieniają ja mówię to super w takim razie jestem w ciąży i nie mogę z toalety skorzystać a one popatrzyły się na siebie i z łaską rozmieniła mi 10 euro na czeskie pieniądze a z powrotem ok 22 zajechaliśmy zatankować na stacje idę do wc a tam zamknięte podchodzę do pani pytam o wc a ona że o tej godz mają zamknięte no to aj znowu że jestem w ciąży i co mam zrobić posikać się w spodnie?a ona no zamknięte przykro mi co za ku.... i musiałam iść w krzaki masakra nie wiem jak może coś takiego być na stacji tym bardziej że tam tankowaliśmy ehhh szkoda gadać ale już jestem w domku i to jest najważniejsze:-) kuzynka mojego męża u której byliśmy jest w 28 tyg potem pokaże wam fotki jakie zrobiłyśmy sobie razem :-D

witam nowe mamusie :-)

Nawet mi nie mów ze taki problem z toaleta. My w piatek jedziemy do polski .Mamy jakies 8 godzin jazdy a z siusianiem to kilka razy w nocy wstaje . Chyba zdjelabym spodnie i zrobila jej siku na samym srodku .Co za wredne babska.Same kiedys byly w ciazy ...
 
reklama
Marcowa pisałam, że od 21 tygodnia mamy prawo do dodatkowej opieki położnej na nfz ;-) I jak mają wyglądać te wizyty? Znasz jakieś szczegóły?

hej! najwyraźniej musiałam to przeoczyć :/ Nie znam jeszcze szczegółów, bo okazało się,że poszłam przed końcem pracy i dowiedziałam się, tyle o ile :)


Witam nowe mamusie :)

Bar Bra! to nieźle się musiałaś namęczyć z tym siusianiem :/

Co do mnie, to brzuszek mam już widoczny od dawna, nie da się ukryć ;) spodnie kupiłam w lumpku, jedne za 3 zł, drugie za 18 ! jestem z nich mega zadowolona :D stanik też już mały.
 
Nawet mi nie mów ze taki problem z toaleta. My w piatek jedziemy do polski .Mamy jakies 8 godzin jazdy a z siusianiem to kilka razy w nocy wstaje . Chyba zdjelabym spodnie i zrobila jej siku na samym srodku .Co za wredne babska.Same kiedys byly w ciazy ...

ale z tego co wiem to tylko w czechach jest taki problem
 
hej mamuśki! :) nadeszła ta chwila kiedy moja córa przywlokła ze żłobka jakieś świństwo i wszyscy jesteśmy chorzy... Wizyta u gina dopiero za 3 tygodnie, gardło boli, kaszel na razie suchy, zatoki zapchane... dramat :( i tu prośba do Was, bo jesteście niezawodne. Domowe sposoby na choróbsko... mikstury z imbirem, itp. ratunku! khe khe khe :/
 
Ja to chyba będę ostatnia wiedzieć płeć :p 17 tydzień i nic nie wiem a następna wizyta dopiero 22.10.
Jakoś nie martwi mnie to strasznie, ale czasem tak już bym chciała wiedzieć żeby chociaż szukać już wyprawki pod płeć. No i denerwują mnie mi lekarze. Nawet nie mogę spytać o płeć bo już widzę irytację na twarzy.
 
reklama
I jeszcze to chodzenie do toalety trzy razy przed wyjsciem :D moj tego zupełnie nie rozumie [emoji14]
Zeby tylko 3 razy [emoji14]
hej mamuśki! :) nadeszła ta chwila kiedy moja córa przywlokła ze żłobka jakieś świństwo i wszyscy jesteśmy chorzy... Wizyta u gina dopiero za 3 tygodnie, gardło boli, kaszel na razie suchy, zatoki zapchane... dramat :( i tu prośba do Was, bo jesteście niezawodne. Domowe sposoby na choróbsko... mikstury z imbirem, itp. ratunku! khe khe khe :/
Ja bylam chora to holsy na gardlo ciucialam, mleko z czosnkiem i miodem, mnostwo czosnku to wszystkiego - szczegolnie do kanapek, syrop z cebuli...

I *spam* jest dla kobiet w ciazy.
Już po wizycie :) Dzidziuś rośnie jak trzeba, posłuchalismy wreszcie serduszka ale nadal płci nie znamy. Nie chciało sie pokazać :)
Wstydliwe malenstwo ;) Wkoncu sie pokaze ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry