reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Goka :( bardzo Ci współczuję. Nawet nie próbuję sobie wyobrażać co czułaś. Trzyam za Ciebie kciuki. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Wstepne wyniki są prawidłowe więc teraz trzeba próbować nie czarnowidzieć. :(
 
reklama
Goka 3maj się! teraz już będzie tylko lepiej :)

Ja jak lekarz powiedział, że badania prenatalne są dla kobiet powyżej 35 r.ż lub dla tych u których w rodzinie występowały przypadki chorób gen. i że wtedy są na skierowanie, to stwierdziłam, że poczytam sobie jeszcze na ten temat. Ttyle się naczytałam na forach na temat przezierności, że dosłownie 99% dziewczyn miało powyżej normy, potem test pappa albo od razu amniopunkcja która praktycznie u wszystkich wychodziła dobrze!!! do tego niepotrzebny stres, nerwy, płacz i zamartwianie się w oczekiwaniu na wyniki, który i tak przy złej przezierności wychodziły dobrze :) Lekarz powiedział,że to badanie nie jest miarodajne, bo kobiety które miały za wysoką przezierność rodziły zdrowe dzieci i odwrotnie.:-)
 
Goka- bardzo współczuje Tobie przeżyć. Miejmy nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze.
CieńWielkiejGóry- dawaj linka do tych ćwiczeń to może też coś zacznę robić :). Ja jeździłam rowerem pierwsze 3 miesiące. Teraz mąż nie ma tyle czasu, więc narazie odpuściliśmy, ale w poniedziałek idę na pierwsze ćwiczenia do fitness klubu dla kobiet w ciąży i raz w tygodniu zamierzam chodzić.
 
Hejka.
Goka bardzo współczuję tego co przeżyłaś i wiem,że myślisz nadal...na pewno bedzie dobrze,niunia bedzie zdrowa,wiara czyni cuda :)

U mnei przeziernosc wyszła 1,9 i odpusciłąm sobie test pappa.
Moja ciotka wyobrazam sobie co przezywała bo jej mąż ma brata z zespołem downa,więc u niej i wiek i obciążenie,mały urodził sie zdrowy:)
 
reklama
Do góry