reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja dzis tez cos cięzko ze spaniem .Mój wstawal o 5 do pracy to juz nie spalam . Robie gołąbki bo takiego smaka dostalam a pozatym obiad na dwa lub trzy dni będzie :)
 
A jeszcze odprowadzajac córkę do szkoły zobaczylam kartke na drzwiach ze panuje szkarlatyna w szkole .Super. W przyszlym tygodniu do polski mamy jechac i jeszcze strach o ciąże ...oby nas ominęlo
 
Witam!Dziewczynki w przedszkolu a chłopcy sie narazie grzecznie bawią więc mam chwilkę poczytać przy śniadanku:) Wczoraj byłam na wizycie i dostałam tabletki na upławy i Aspargin na bóle podbrzusza. No i będzie kolejny chłopak,raczej pomyłka nie wchodzi w grę bo pokazał wszystko co miał i było pięknie widać.Tak czułam że będzie chłopak choć po cichu marzyłam że może jednak dziewczynka:) Najstarsza córka trochę zawiedzona bo ona chciała siostrzyczkę,jak usłyszała że będzie braciszek to powiedziałą tak:"o nie!! nie chce braciszka bo za duzo bedzie chłopów w domu" hehe ale pozniej juz oswoila sie i mysle ze bedzie oki:) Pozdrowka i milego dzionka
 
Dzien dobry.
Generalnie moje hormony szaleja. Cały poniedziałek wyłam bo to już nie płacz...zaczeło sie od tego że mężowi plama ze spodni nie zeszła i zaczełam wyc...na koniec juz nie wiedziałam dlaczego...chyba zaczynam sie stresowac wizyta w poniedzialek. Już bym chciała zobaczyć i usłyszeć że z dzidzią wszystko ok.
Co do badań ja ciagle dostaje jakies do zrobienia. Jak nie od ginekologa to do diabetologa
 
slonko12- ile masz dzieciaczków? bo widzę, że chyba ładna gromadka :)
Ja też raz w miesiącu staram się wpłacić jakąś drobnicę na zwierzątko albo jakiegoś chorego dzieciaczka :-(
 
Hej dziewczyny,

ja wreszcie wróciłam do żywych, chyba przeziebienie mineło na dobre i oby już nie wróciło. Byłam dziś na pobraniu krwi i badaniu moczu bo w sobotę wizyta i juz się nie mogę doczekać.

Lewusek, mała mojej koleżanki miała szkarlatynę, gdy ona była w ciąży, ale wszystko ok, lekarz powiedział, że to choroba dziecięca i dorośli rzadko się zarażają.

Słonko gratuluję chłopaka:) ja też mam przeczucie chyba bardziej na chłopaka, ale może mnie myli, zobaczymy w sobotę jak się uda.

Nadrobiłam was trochę ale nie poodpisuje bo trzeba zabrać się do pracy wrrr, i jeszcze syna wyprawić do szkoły na 12.00.
 
reklama
Zaczełam 15 tc i męcze sie okrutnie. Wychodze do sklepu koło domu to ledwo wracam. Popołudnia znów odsypiam. Też tak macie ? Czy cos ze mna nie tak :/
 
Do góry