reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Właśnie o to chodzi że na 1 wizycie powiedział że nie możemy ale nie mówił ile i na razie nic o tym nie wspomniał dlatego nie wiem czy pytać czy to tak zostawić aż sam coś wspomni :-pchyba że mu się zapomni hehe
 
reklama
Milagros24 mam nadzieje ze to przejsciowe :) moze dzidzia sprzata sobie mieszkanko i wyrzuca niepotrzebne rzeczy :) bedzie dobrze :)
 
Bar bra a bierzesz luteine dopochwową?

Manka mam nadzieje, juz drugi raz mam taka sytuacje po kąpieli, wtedy w dzień wizyty i Pani doktor nic nie zauważyła. Wydaje mi się,ze to ze stresu, albo od tej torbieli ktora mam na jajniku dalej.
 
Właśnie o to chodzi że na 1 wizycie powiedział że nie możemy ale nie mówił ile i na razie nic o tym nie wspomniał dlatego nie wiem czy pytać czy to tak zostawić aż sam coś wspomni :-pchyba że mu się zapomni hehe

Bar to jak na pierwszej wizycie mówił, że nie można, to lepiej sama zapytaj na kolejnej.
 
Bar bra a bierzesz luteine dopochwową?

Manka mam nadzieje, juz drugi raz mam taka sytuacje po kąpieli, wtedy w dzień wizyty i Pani doktor nic nie zauważyła. Wydaje mi się,ze to ze stresu, albo od tej torbieli ktora mam na jajniku dalej.

Tak biorę i na razie nie zapowiada się że ją odstawię a to ma jakiś wpływ na współżycie?
 
Słyszałam,ze przy luteinie dopochwowej nie można wspolczyc, przy tej pod język juz tak. Ale nie wiem ile w tym prawdy, niestety. Ale może to jest przyczyna.
 
Słyszałam,ze przy luteinie dopochwowej nie można wspolczyc, przy tej pod język juz tak. Ale nie wiem ile w tym prawdy, niestety. Ale może to jest przyczyna.


Możliwe bo jak nam nie pozwolił to pewnie coś w tym jest no to trzeba będzie wytrzymać :-p dla mojej małej kruszynki wszystko :-)

Zmykam dziewczynki do łóżka bo coś mnie dziś brzusio boli poleżę odpocznę trochę dobranoc do jutra :-)
 
Hej dziewczyny,,,sorki dawno mnie nie bylo...brak neta w telefonie.
Ja jestem teraz w szpitalu na podtrzymaniu, cisnienie w dniu przyjecia do szpitala masakra 182/130, teraz unormowane, ciagle kroplowki zastrzyki nospy domiesniowo, tqbletek dziennie to chyba ze 15 lykam, brak tv ja chce do domu, no a z fasolka narazie ok. Zastanawiaja sie co robic dalej jak skurcze nie mina w ciagu jutrzejszego dnia
 
reklama
Do góry