reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Manka nie wiem,moze wtorek akbo sroda powinnismy wyjsc. Maly ma crp na granicy normy,mam nadzieje,ze juz nie wzrosnie no i ze zoltaczki nie bedzie. Cień,tak jak maly pociagnał zaczela leciec siara. Poki co nie czuje zeby mi nachodzil pokarm,chociaz przy karmieniu są mega skurcze macicy. Agiszonek gratki :) Isia tak,maz jest codziennie. Po cc od razu widzial jak malego kąpali.
 
Mnie nurtuje czy juz na decydującą faze przypinają nogi pasami? bo widzialam to w tym programie co leci na polsat cafe :eek: a moj mowi "no a co, chcialabys zeby Cie dźgneli przy nacinaniu?" . prosze, powiedzcie ze tak nie robią...
 
Gratulacje dla nowych mamus!
Cocosh, bol podczas porodu jest okropny, szczerze mówiąc to nie wiedziałam wcześniej ze cos może bolec aż tak bardzo. Ja nie wytrzymałabym drugi raz dlatego teraz rodzilam ze znieczuleniem. Nacięcie nie boli ale szycie tak i potem jeszcze kila dni szwy dosyć mocno bola, są takie specjalne poduszki poporodowe do siedzenia w kształcie kola z dziura w środku, bardzo pomagają.
Cieszę się ze mam już to za soba
 
Volka ja kiedys slyszalam ze po 2 ciazy bardziej boli obkurczanie macicy, jak jest u Ciebie?

Balladyna nie wyobrazam sobie tego przypinania pasami :O wiekszosc szpitali chyba odchodzi od jednej pozycji przy partych, mi przy porodzie kazali tylko w niektorych momentach sie nie ruszac, nie przec,nogi byly mniej wiecej jak na samolocie u gina, moze bardziej przysuniete do ciala
 
reklama
Do góry