reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Moje wskazanie było okulistyczne. Mam zmiany pozapalne na siatkówce i zaczął się w czasie ciąży plyn zbierać i jakby pękło to na centralnym polu mogłabym stracić widzenie w oku
 
reklama
Sarna a jak Ty się czujesz? czytałam, że ten masaż szyjki, który miałaś to do przyjemnych nie należy. Co planują dalej? Kiedy masz się zgłosić do szpitala?
Mi się okutnie nie chce przenosić bo pewnie trzeba będzie z tego co czytałam KTG co 2 dzień robić a od 41 biorą do szpitala. Jak to w UK jest? Bardziej się tym jeżdżeniem wymęcze niż porodem.

Dziewczyny. które rodziły naturalnie podzielcie się proszę wrażeniami z biednymi pierworódkami jak znajdziecie chwilę :(
Jak to jest z bólem? Da się wytrzymać? Czy Was cięli a jeśli tak czy boli? Co ze zszywaniem. Opiszcie też proszę jak w końcu po kolei u Was się rozkręcała akcja bo z pojedynczych szybkich postów ciężko coś wywnioskować. Macie jakieś rady dla nas po porodzie? Może jakieś odnośnie radzenia z bólem czy panikowania? Jak to jest z mlekiem i karmieniem? Wiem, że na necie tego pełno ale w końcu od Was możemy się dowiedzieć jak jest naprawdę :p
 
Agiszonek GRATULACJE!!! Wow.. co się tu dzieje.. w ciągu 12 godzin troje dzieciaczków a właściwie 3 facetów.. a w weekend 4 facetów nowych mamy!!!!! SUPERRRRR!!!!

Cień- spokojnie.. mówiłam przecież, że ja pierd.. i w lutym nie rodzę.. do marca jeszcze czas a poza tym ja uwielbiam wizyty u mojej wróżki nie odpuściłabym sobie wtorkowego wróżenia.. :)
 
Bar bra jesteś sama drobniutka to i Grześ malutki. Nie martw się niczym bo skoro dostał już 10 to naopewno wszystko jest ok.

agiszonek biedna mam nadzieję, że szybko dostaniesz leki.
 
Kurfe jak boli....nie chcą dać znieczulenia. Dopiero za godzine ketonal


A byłaś nacinana.

Szwagierka co rodziła to ja też nacieli i ma 3 szewki i też ja boli przy siedzeniu i chodzeniu.
I juz sama niewiem co jest lepsze czy ból brzucha po cc czy tam na dole ponacieciu.
Koleżanka w tamtym roku miala 10 szewków.
 
Cocosh ja od 39 tc mam robić ktg co dwa dni i powiem Ci że zawsze na nie czekam bo mam schize że owiniecie pepowiną itp. A po terminie podobno codziennie.

Mi sie ciagle przypomina Chrobek i jej wczorajszy czopek :-D dobrze że sobie go zaaplikowala bo tempo porodu niesamowite.

Młoda- no ja sie właśnie zastanawiam czy samca przyatakować dzisiaj, ale i widmo jutra, i małe spięcie rano no i fakt że obojgu nam już nie jest zbyt przyjemnie - chyba wykluczają prostaglandyny czy jak im tam ;)
 
Cocosh to fakt masaż do przyjemnych nie należał. Ale znosny. Teraz mam wizyte w czwartek, ale mam nadzieje, ze urodze do tego czasu. I zobaczymy co dalej
 
reklama
Dzasti ile Twój maluch się karmi? Moja ponad godzinę potrafiła wisieć, było mnóstwo czasu np na,czytanie ;)

Barbra dobrze ze Ci to cc zrobili. Dochodzie do siebie

Agiszonek gratulacje

Edit no co ty, te co mają rodzic w marcu będą miały wlasnie ultralekkie porody, innej opcji nie przewiduje ;)

Cocosh nacinanie krocza nie boli, robią to na skurczu, także jedyne co to słyszysz ewentualny odgłos nożyczek. Do zszycia dają znieczulenie miejscowe, ale to juz się niestety czuje :sorry: przynajmniej ja czułam. Na radzenie sobie z bólem chyba nie ma jednej metody, mi najbardziej pomagało trzymanie się czegokolwiek i masaż krzyża. Co do karmienia to dają Ci od razu dziecko po porodzie na brzuch, o ile nie ma komplikacji i wtedy możesz przystąpić poraź pierwszy, ważne zeby dziecko mialo w buzi całą brodawke bo inaczej cycki cale pogryzione beda od razu... na początku jest mało mleka, ale dziecku niby nie trzeba wiele, ok 3 doby przychodzi nawał pokarmu, wtedy piersi moga byc jak skały i laktator sie moze przydac...

To ile juz mamy dzieciaczków, 13? Ile nas zostało, ktoś liczył? ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry