reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bar pewnie już z Grzesiem w ramionach... ;)

Cień, Ty to chyba z tej niecierpliwości masz skurcze hihihi

Fanti, to ja Ci wróżę ok 07.03 datę...szczęśliwa liczba :)

Co do przedszkola, to Olcia była pełne 5h i twierdzi, że jutro też idzie do dzieci :) Pani powiedziała, że bardzo ładnie się zachowywała, nie pytała nawet o nas ani razu... I zjadła 2 drugie dania hihi
Brawo dla Oli :) skoro tyle wytrzymała to już raczej problemów nie będzie.
Ale myślę że to efekt wcześniejszego żłobka. Przywykła do rozstania z rodzicami.
 
No to jest nas więcej wizytujacych we wtorek, odbieram wyniki na gbsa, czekam aż minie weekend i mogę rodzić. Spakowalam torbę i musiałam wyjąć drugą, bo ni w ząb jej nie da się zamknąć

Fani ciekawe czy Ci wróżka wypisze skierowanie do cc

Alia fajnie ze przedszkole się podoba ;) ja chciałam od września posłać, ciekawe jak to będzie. Normalnie mała się bardzo garnie do dzieci, ale bardzo się obawiam o te jej wybrzydzanie przy jedzeniu

Cień a jak Ci się zaczął 1 poród? Wiem że to nie reguła, ale ja miałam codziennie regularne skurcze przez bity miesiąc i nic... ;) oby u Ciebie szybciej poszło
 
Dziewczyny, powiem Wam cosik :) Meeeeeega sie cieszę, że poród o ta cała otoczka 'przed' jest już za mną ;) a mój Szkrabek śpi właśnie na M...

Barbra mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze...
Cień Ciebie te skurcze straszą na całego.
Fanti trzymam kciuki za skierowanie na cc...
A ja umylam jedno okno w pokoju Bartusia, zostało mi jeszcze jedno...
Aaaaaaaaaaaaaaaaa moja lkuzynka oczywiście nie przyszła mi domu ogarnąć jak byłam w szpitalu... będę codziennie cosik robiła razem z M aż dojdziemy do ładu i składu ;)
 
Witam się i ja :D

W nocy przeżyłam zawał serca prawie[emoji14]Od godziny 2-4 miałam skurcze co 5/7min ale tak mnie to bolało ze myślałam o zejściu z tego świata :D pod prysznicem siedziałam z 20 minut ! Ale na siłę usnelam i dzisiaj jestem jak nowo narodzona! Jeszcze nie rodze ^^

Chrobek gratulacje!!!!!! ❤❤❤

Bar pewnie się męczy...jak nic nie piszę !

Fanti twój syn mi się snil!!!
Pojechaliśmy razem na basen na jego zajęcia i mówisz mi żebym obserwowała ze zaś będzie cyrk żeby kurtki zostawić bo jakaś wredna baba siedziała za okienkiem :D pozniej oli nie chciał iść spać wogole! Ty byłaś zła bo już dawno powinien a jemu się nie chciało ;P mówię mu ze jak pójdzie spać posypie go magicznym pyłem i jak się obudzi to będzie terminatorem w super zbroi hahahaha zgodził się i usnal w momemncie a ja sie obudzilam :D



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Widzę ze kolejne mamusie sie rozpakowuja, gratulacje!
Dziewczyny, nie spieszcie sie rak bardzo tylko odpoczywajcie i spijcie póki możecie :)
U nas wszystko dobrze, tyle ze ciężko się jeszcze zorganizować. Najgorzej jest z karmieniem cycem bo maly nie chce ssać tylko sobie zasypia z nim w buzi i nie da rady go obudzić, a jak cyca zabiorę to plącz. Musze scisgac i dawać mu butla bo caly dzień mógłby tak sobie spać z cycem. Dziewczyny, może macie jakies sprawdzone sposoby żeby nsklonic go do jedzenia.
 
Do góry