reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Cocosh wiesz jak to jest, ludzie sie czują zobowiazani pytać, bo myślą że sie mama obrazi jak nikt nie pyta ;-) jakby nie pytali to też byś sie może wkurzała ; ) u mnie raczej nie swirują, ale np. fb nie mam wiec i drobnych pytanek nie ma gdzie zadawać.

Ja w dzień też smutam że jesxcze nie rodzę, ale wieczorem jakoś tak straszniej jechać na porodówke.. ;))
 
Agiszonek kciuki zaciśnięte &&
Cień za Ciebie tez kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli &&

Ale emocje :)

Fani gratulacje dla syna i zespołu :) teraz doczytałam :) tylko żebyś z tej domu nie pękła i juz Bronka nie rodziła :p ten Twój Oli to dużo powodów do radości Ci przynosi :)

Cocosh Ty jeszcze czekając na Marysia odpoczywaj ile się da :) potem nawet jak będzie grzeczna to nocne wstawanie meczy ;p
 
Hehe Fanti nieeee... Ja mam jeszcze dużo czasu. We wtorek dopiero wyznaczą termin cc...jakoś ok 15.03 tak sądzę, bo lekarz mówił, że parę dni przed 19. Ja nawet torby nie spakowałam jeszcze! ;)
No ja też we wtorek mam wizytę i powinna wyznaczyć termin cc. No chyba że coś innego wywróży z kart.
Ale termin mam na 11.03 więc pewnie do tego czasu będzie już po wszystkim.
 
Bar pewnie już z Grzesiem w ramionach... ;)

Cień, Ty to chyba z tej niecierpliwości masz skurcze hihihi

Fanti, to ja Ci wróżę ok 07.03 datę...szczęśliwa liczba :)

Co do przedszkola, to Olcia była pełne 5h i twierdzi, że jutro też idzie do dzieci :) Pani powiedziała, że bardzo ładnie się zachowywała, nie pytała nawet o nas ani razu... I zjadła 2 drugie dania hihi
 
Agiszonek &&&&&& za szybki poród

Cień Ty to masz przewalone skurcze już nie wiadomo od kiedy Cię straszą no ile może sie poród rozkręcać
 
reklama
Do góry