reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ona link zobaczysz na liście wątków marcowkowych jak już będziesz miała do niego dostęp. Teraz jeśli jeszcze nie masz dostępu to nic Ci się tam nie pokaże.
 
Isia ja mialam dwie cesarki i tez wole to niz sn. Choc nie urodzilam naturalnie to bolu nie zapomne jaki mialam po podlaczeniu oksytocyny od 7 rano do 22 zanim mnie pokroili. Przy pierwszej wstalam dopiero na 3 dobe bo mialam niska hemoglobine i taki samolot w glowie, czarno przed oczami ì nie widzialam nic wiecej.
Za to po drugim cc wstalam rano nastèpnego dnia..takze prawda chyba jest ze sie szybciej dochodzi po drugiej.
Ja dzis tez z mała.sie zdrzemnęam bo czulam ze jak sie nie prześpie to w nocy dziecko mnie nie dobudzi;)
Starsza córka tez.sie zdrzemnęla ale.cos niewyraźna jest... jakis lekki kaszelek ma.
 
Ona ale to nie potrzeba zadnego linku do watku. Musi Ci sie sam pokazac w glownym watku Marcowe mamy. Kate a ja slyszalam opinie.ze po drugiej cesarce gorzej sie dochodzi do siebie,ale to widocznie zalezy od organizmu. Cholera.glowa mnie boli mimo.ze staram sie nie denerwowac to jakos samo to przychodzi. Jeszcze stary ma zly humor i mnie tylko wkurza niepotrzebnie. Powiedzialam.ze jak ma tak sie jutro zachowywac to go tam nie potrzebuje :/
 
Volka pewnie jest osrany już jakby to jego mieli kroić ; )
a ja sie tez wypieprzylam i to na schodach. brzuch asekurowalam i zdarlam kolano i piszczel : /// durna ja lazic mi sie zachciało na dwór. Maly sie rusza normalnie wiec chyba ok..
 
reklama
Volka spokojnie. To zrozumiałe że nawet mimo starań podświadomie się denerwujesz.
Olej zły humor męża czy teściowej. Włącz jakiś głupi film żeby nie myśleć. Pomysl o pożegnalnym seksie ;)
A my siłą swoich &&& będziemy Cię z całego serca wspierać. Jesteś z nas najdzielniejsza. Poradziłas sobie z dwójką takich małych szkrabów gdzie nie jedna z nas myśli jak da radę z jednym. Więc kto jak nie Ty będzie jutro świętował :)
 
Do góry