reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Nailie moja gin nie mogla dzisiaj za bardzo nic stwierdzic bo to juz takie wygojone prawie jest,zostaly suche krosteczki i zsiniale miejsce gdzie byly.mowila ze nawet jak to nie polpasiec to nie zaszkodzi heviran szczegolnie przed porodem jak mam problemy z nawracajaca opryszczka,a ja niestety mam,

U mbie cera niby ok,troszke sucha sie robi jakas
 
reklama
Ja dziś dostałam opryszczke ale zaraz plaster nakleilam więc będzie ok :) heviran brałam ale przed ciąża jestem osobą która stara się unikać jakiś kolejek tabletek jak jest taka możliwość a przy opryszczce jest plaster więc wolę to niż trud się tabletkami :)
 
Kustronka, rozeszły się na boki i w zasadzie maleństwo jest pod samą skórą. Jak to powiedziała pani dr "ma pani wszystko na wierzchu"... :(
 
Nailie mnie tez kilka tyg temu zaczelo mnue wysypywac, ale przestało i cera znów ładna.
Alio dziwne stwierdzenie, nigdy czegoś takiego nie słyszałam.
Dobranoc kobitki. O Tobie bursztynek tez pamietamy, trzymaj sie kochana!!
Iska na wiesci od Ciebie również.
Tyle mamusiek się rozpakowalo, że cicho tu jakoś...
 
Ja wczoraj obolała padłam a dziś mam napad śmiechu właśnie leżałam w kuchni i płakałam że śmiechu ale bez żadnego powodu masakra mój przyleciał i wystraszyl się że mu zaraz urodze hehe idę oglądać you can dance a potem spać :)

Spokojnej nocy i kciuki za bursztynka :*
 
reklama
Nailie ja mam od tygodnia krostki na twarzy... takie mini pryszczyki :/ czerwono widoczne :D i mam sucha skórę przy nosie :(
Nie mówiąc o swedzacych niesamowicie lydkach !

Bursztynek dalej trzymam kciuki &&&&&!!! :*

Ja czekam na mojego chłopa do 24 dzisiaj ma służbę[emoji14]
Od paru dni wogole nie kumam jego ,zarcikow'czasami się zastanawiam czy on się ze mnie nie śmieje bo zanim zalapie o co kaman to on już ma ubaw ze mnie :D
Dzisiaj miałam robić gulasz wyciaglam mięso i okazało się ze to nie jest na gulasz tylko pokrojone kotlety...
Mój wychodząc do pracy mówi mi WIESZ CO UGOTUJ MI WORECZEK KASZY ale jakoś zapomniałam i tak siedzę i myślę PO CO mu ta kasza jak przecież nie robiłam tego gulaszu... i pisze mu smska ,a ta kasze to z czym bedziesz jadl? Sama?'
A on mi odpisał ,nie kochanie będę jadł ja z mlekiem'
Myślę...dziwne nie jadłam jeszcze kaszy z mlekiem! Ale może to jakieś nowe danie do diety czy cos :D

I pół dnia myślałam ze on naprawdę będzie jadł tą kaszę z mlekiem... ale nie... ta kasza nie będzie z mlekiem :(

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry