reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Gratulacje dla wszystkich nowych Mam
Serduszko podziwiam za hart ducha, mam nadzieję, że ja również pojadę na porodów je
 
...Na porodówke z uśmiechem na twarzy pisze na telefonie i cos mi Posta ucieło.
Ciekawe jak tam nasza Isia, czy Bartuś nie okazał się dziewczynką?
 
Ja dziś nie do życia więc sorki czytam ale nie mam ochoty pisać dziś za bardzo :)
No i o to właśnie chodziło ;) czytam ale nie chce np się pisać :p
Isia pewnie wymeczona dochodzi do siebie. A my tu takie zniecierpliwione ciotki czekamy :D
Mi się pokazało że przegląda forum. Dlatego poprosiłam żeby cokolwiek napisała nam:)
 
Fanti masz za swoje, ostatnio ty nas trzymalas niewiadomo ile w niepewności nadzwyczaj długo nie odzywając się, to teraz Isia się odgrywa. Pytanie tylko czemu na nas wszystkich :p Isia bo my nie zasniemy póki nie dowiemy się czy jesteśmy ciotkami czy wujkami :p
 
reklama
A moze zostawila tel.otwarty na forum? Kurcze Iśka nie trzymaj nas w niepewnosci hehe. Mi sie powoli oczy zamykaja. Obejrze do konca agenta i ide lulu.
 
Do góry