reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
A mnie bardziej niz porod, przeraza wizja odchodzacych wod w miejscu publicznym:p dzisiaj dosyc dlugo bylismy w miescie i przez ten caly czas mialam w glowie tylko jedno "zeby mi wody nie odeszly.. zeby mi wody nie odeszly.." i tak w kolko;)

I ja nie wiem czy brzuch mam nisko czy wysoko.. oddycha sie latwo, buty zakladam bez problemu, chodze bez zadyszki, ucisk na pecherz jakby mniejszy niz dwa tyg temu, jak siadam to najlepiej w rozkroku (tzn najczeciej siadam po turecku, nawet na krzesle) i brzuch miedzy nogi;D

Kate jaka ona jest sliczna!! Cudne malenstwo:)


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Wasze pociechy też tak.wariuja wieczorami? Na dole mi tak kręci że mam wrażenie że wyciagnie.mi reke przez pochwe i pomacha....juz drugi wieczór tak wariuje. Mam nadzieje że brzuch mnie w nocy boleć nie będzie. Bylismy na zajęciach z chustonoszenia. Super sprawa. Kupilam juz chuste z little frog. Na olx można używaną dostać w niezlej cenie. I dostałam calutka torbe gadżetów. Sliniak, butelka avent, skarpetki, próbki...itp
 
Sarna o to to wlasnie w rozkroku musze siedziec hak probuje zlaczyc nogi to kicha nie da rady hehe. Moja tez tak szaleje wlasnie od 20 najczesciej az sie boje co to bedzie po porodzie mam nadzieje ze pory aktywnosci sie pozmieniaja. O właśnie czjawke dostała i brzuch podskakuje ;)
 
Wiem,wiem Kustronka. Oby tylko wszystko bylo dobrze.bo momentami mnie takie mysli nachodza niepotrzebnie. Agiszonek moj syn to mnie codziennie po zebrach kopie. Dziwne.ze on lezy glowka w dole.bo ja wcale tej glowki tam nie czuje :p.
 
reklama
Do góry