reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Cień no to ladnie. Dopiero po takim czasie stwierdzili infekcje :o masakra. Serduszko no chyba,ze cos sie zacznie szybciej,ale chyba sie nie zanosi,bo teraz sie calkiem uspokoilo :p. A w domu nie wiem co, bo wczoraj na wieczor jeszcze Adas,mi zaczal,kaszlec :/.
 
reklama
Wychodzi na to ze teraz ten lekarz co jest na przychodni co mnie nie badal to z jego winy.bo by zauważył cos a poza tym żadnego skierowania na krew ani mocz nie dal..
Niestety wczoraj czytalam opinie na jego temat, wszystkie negatywne. ..teraz juz nie bede lekarza zmieniac bo sie nie oplaca ale kurcze jak mozna byc tak niekompetentnym...
 
Volka no masakra, zreszta ciekawe jaki wpływ na dziecko będzie miec ...mam nadzieję ze wylecze to.a i oczywiście skutek uboczny po antybiotykach co bralam na kaszel ...
 
Serduszko ja biore zelazo nie magnez .Jak teraz czytam na neciie to bardzo czesto wystepuja takie objawy uboczne .Cisnienie powolutku spada .126/89 teraz bylo .Moze to po tym szarpaniu przy wymiotach i biegunce.Na razie leżę bo mi tak zimno jest.
 
no mój też od 2 miesięcy nie zaglądał, tylko szybkie usg robił i ostatnio ten gbs pobrał, ale nie zaglądał. Nie wiem jak to jest, czy to dlatego, że dużo pacjentek i nie ma czasu? Czy mają dość zaglądania? :p
 
Asienka tylko wszystkie sie wypowiadaly bardzo negatywnie.ze nie udziela odpowiedzi, ze zbywa pacjentki, ze usg mega szybkie robi, badan nie daje, nie sprawdza dopochwowo, a powinien np szyjke sprawdzic.i w 9 msc wizyta prawie za msc znowu. ..i na pacjentke 10 min ze wszystkim ...
 
Fanti w sumie też bym wolała, żeby M coś powiedział w takiej sytuacji, podzielił moje zdanie, ale nie było to też jakieś podważenie autorytetu, po prostu może uznał, ze nie powinien się mieszać. A może zasada zły /dobry glina? :D
 
Cień może i lekarz jest niekompetentny ale nie obraź się- ale Ty za 'madra' też nie jesteś... wspolzylas z mężem mimo infekcji to teraz masz efekt!!!!! I nie pisze tego złośliwie, żeby nikt mnie nie oskarżył o nic, o zły ton wypowiedzi czy coś w tym stylu...
Ale jak Ci pisalysmy, że powinnaś się wstrzymać z sensem to się cieszyłas że pomaga na swędzenie...
Moim zdaniem Twoj mąż już też ma infekcje i oboje powinniście się leczyć.... więc pogadaj z ginekologiem i niech Wam cosik przypisze bo to się będzie ciągło w nieskończoność...
 
reklama
A ja zawsze uważam że koniec języka za przewodnika...
Pytać się, pytać się i pytać się... a jak się będzie rzucał to powiedzieć że masz prawo do informacji nt swojego stanu zdrowia i tyle... mnie moja lekarka jak wysyła do innych na usg to każe im tylko sprawdzić przepływy i wody... a ja za każdym razem proszę o płeć i jeszcze nikt nigdy mi nie odmówił...
 
Do góry