reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dzasti spokojnie. jesteś już pod dobrą opieką. jak nic się nie będzie działo to albo oksytocyna albo cc. Synkowi już nic nie grozi a Ty wytrzymasz dla niego wszystko :) buziaki na odwagę kochana :*
 
I skończyły się przywileje ciężarnej dla Ciebie dzasti. Nikt cię już w kolejce nie przepuścić i parkować musisz dalej już :p
 
Dzasti oby się coś ruszylo .... Następna zaskakuje.... Ja o porodzie nawet nie mysle...

My z Kuba juz przeszliśmy przez badania chirurgów i anestezjologow.... Czkamy juz na oddziale ... Ciekawe za ile go wezma. 30 min przed ma dostać głupiego Jasia wiec jak go dostanie będzie wiadomo ze niedługo jedzie. ... Ja narazie spokojnie... Cieszę się ze mimo nie za fajnych wyników nie odwołali operacji.
 
Jeny, ja naprawde mam wrazenie, ze wy sie wszystkie rozpakujecie a ja sama zostane z brzuszkiem:p dobrze, ze jest nas tu kilka bez objawow to moze razem sie pokulamy do konca marca:)

Tak szybko mi minelo te 37 tygodni a teraz koncowka zacznie sie ciagnac...

Dzasti kciuki za Ciebie! Wody odeszly konkretnie czy sie sacza? :)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry