reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Volka oboje z mężem po nocce śpimy max do 13, ale zazwyczaj tak po 12 już wstajemy.
Jeśli spaliśmy dłużej to potem ciężko funkcjonować po południu.
Ale twój mąż ma chyba inny system pracy i ma kilka nocek pod rząd jeśli dobrze kojarzę.
My mamy jedna i po niej 2 dni wolnego.
 
reklama
Mi po drzemce jest lepiej :) ale robić mi się nic nie chce :p a leżeć już też mi się nie chce :(
Ciekawe co tam u Cocosh możliwe że miska już wypuścili i nadrabiaja i leżą pewnie wtuleni w siebie :)
 
Aaaa Fanti,to co innego. Moj caly tydzien chodzi na jedna zmiane. Ja za to teraz sie kimne chociaz 20 minut a potem lece po dzieci.
 
Ja dzis zrobiłam zakupy, pranie, ugotowałam obiad i póki co tyle. Po obiedzie pójdę na półgodzinny spacer a potem może poczytam. Córa dzis wraca z ferii wiec od jutra skończy sie laba.

U mnie dzis polędwiczki z pieczarkami, kasza i buraczki mniammm.
 
A ja ucielam sobie dwie drzemki godzinne dzisiaj :) posłałam M po rybkę na obiad do lidla, po mleko i płatki do mleka dla Zuzki do Piotra i Pawła i do nas na wieś po ziemniaki i kapustę kiszona :) ale niech wie co ja przechodzę robiąc zakupy do nas do domku hihi wszystko gdzie indziej bo w każdym sklepie lubimy cosik bardziej hihi
 
Witam się po obiadku :)
zaraz idę do szkoły rodzenia na gimnastykę ;) dziś mam jakiś taki smętny dzień. Chyba za mało spałam. Nawet mnie dziś zemdliło jak wróciłam z zakupów i zwymiotowałam, ale niewiele. Jutro wizyta u ginekologa, wymaz GBS i moje pierwsze KTG. No i mam nadzieję, że zerknie jak ta moja szyjka, bo coś mi się wydaje że sączą mi się wody. Co jakiś czas w ciągu ostatnich dni widzę, że mam lekko mokre majtki i to nie mocz, raz nawet poczułam że mnie zalało, ale jak sprawdziłam, to faktycznie było niewiele. Czopa żadnego nie dostrzegłam.
 
Niech już mąż przyjdzie z pracy, bo senna jestem.

A ja dziś ugotowalam zupę dla Hani, wstawilam pranie, rozladowalam zmywarkę, zrobiłam zakupy i spacer z córką zaliczylam, a teraz leze,Hania ogląda bajkę. Jeszcze muszę drugie danie zrobić, ale dziś na szybko ryba i domowe frytki z piekarnika i surówka.
 
reklama
Do góry