reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej kochane
Gratuluje wszystkim mamusiom rozpakowanym i życzę powodzenia tym nie rozpakowanym[emoji1][emoji1].
U nas sie troche narobili bałaganu. Byłam dziś na kolejnym ktg i sie okazało ze nie mogą dać mi oksytocyny bo jestem bardzo przeziębiona . I wysłali mnie do domu. Powiedzieli ze mały bedzie musiał mieć badanie po urodzeniu z powodu mojej infekcji . I teraz sie martwię jak diabli o niego .
Kazali mi do piątku leżeć w łóżeczku i w piątek na 17.00 mam kolejne ktg i zobaczymy co to z tego wyjdzie wszystkiego. Martwi mnie bardzo to wszystko , jeszcze zuzol chory [emoji20][emoji20]masakra jakaś
 
reklama
I jeszcze niby mam rozwarcie na półtora centymetra a szyjka dalej nie chce sie otworzyć .
Wiec sobie czekamy.
Mały sie mało rusza ale podobno to normalne . A ja i tak martwię sie jak diabli [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]
 
Karola wszystko będzie dobrze zobaczysz
No ja już czekam na jutro he he
Jutro mam wizytę u lekarza
Ciekawe co powie. Ja od 2 tyg biorę antybiotyk :-( i musze brać go do samego porodu .
szkoda że tak późno mam ehh nie lubię tyle czekać
 
Karola ja nie powiedziałabym ze jak debil.. Raczej jak matka martwiącą się o bobo swoje... Walnij sobie setę z nami ;) pieprzu Ci dosypiemy i zaraz Ci przejdzie...

Wybaczcie moją. Irracjonalność , ale boli mnie wszystko w człowieku.. Jest to męczące i doprowadza mnie do skrajności a jeszcze żadna z was nie chciała moich krokietów. .. A ja tak się napracowałam przy nich...
 
Justynka dawaj te krokiety priorytetem do Irlandii, ja sie chętnie skuszę :)
Mnie tez wszystko boli, szczególnie te biodra podczas snu... Juz chce rodzic!!! Teraz! Juz! Natychmiast!
Jutro mam wizytę u położnej, ale niczego sie nie dowiem, bo tutaj tylko siuski, ciśnienie i sprawdzają czy serce dziecka bije it i cała wizyta - załamka normalnie!
 
Hallo ja dalej w dwupaku. Moja mala sobie ostatnio żartowała ze mnie. Mam lekkie skurcze ale zeby one byly na porod to watpie. Moze dzisiaj sie cos zacznie.
 
O sofi właśnie wlazłam żeby pytać co tam u Ciebie.. Hmm.. Prędzej czy pozniej wyjdzie.. Nie martw się :)

Ja tak dla odmiany czuje sie rewelacyjnie.. Wyspalam sie.. Właściwie wszystko przestało mnie bolec :) tylko kolana mnie bolą bo je przeciążyłam tymi spacerkami.. Wszystko minęło.. Teraz juz nie mam pojecia co to było.. Czemu bolalo.. Hmm po za tym czuje sie taka wyluzowana i spokojna :)
 
Hey dziewczyny ja też jeszcze w dwupaku
A ja dziś źle spałam i do tego bolą mnie pachwiny jak chodze :|
Teraz zostało czekać na wizytę u lekarza dziś
 
reklama
Do góry