reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Mnie się dzisiaj sniło, że urodziłam właśnie dzisiaj - 19 marca. I to szybko i bezboleśnie ;) Ale to był chyba niestety tylko sen. Za to idziemy dziś kupić samochód. Trzeba mieć coś z życia! :p
Dziewczyny, pocieszające jest to, że te dzieci w nieskończoność nie będą tam siedzieć. I, że już dużo bliżej niż dalej. Damy radę.
 
znaczy, że sny nasze nie są prorocze :)
Justynka, jeszcze Ty mi się śniłaś - występowałaś w TV jak guru jakiejś sekty czy grupy harcerskiej :p i miałaś pisane od tyłu imię i nazwisko w podpisie
 
Dziewczyny, a Wy też macie taki odczucia co do porodu "chciałabym i boję się". Bo ja popadam ze skrajności w skrajność ;)
 
Hmmm mi to juz jest wszystko jedno wiesz:) nawę kiedy wylezie mi obojętne.. Wrzuciłam na luz...:) hmm nie wiem dlaczego ale jest mi dzis tak bardzo zimno... Hmmm...
 
reklama
Hej kochane my Dałek w dwupaku . Leżę w łożku i sie pocę ale niestety nic mi lepiej [emoji20][emoji20]. Jutro mam kolejne ktg i watpię czy cos zrobią ze mną jak jestem tak chora.
Boje sie o małego bardzo [emoji22][emoji22].
 
Do góry