reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Jeny.. Wróciłam ze sklepu.. Okazało się ze tam idąc chodnikiem jest więcej niż kilometr.. No i lazłam prawie półtorej godziny w ta i z powrotem.. Nogi wiążą mi w d.... Juz teraz to chyba się nie podniosę.. Zaskakujące jest to ze chodząc do pracy mogłam z brzucha nałazić się i mnie nic nie bolalo.. A teraz to juz masakra.. Kurde wszyscy mi mówią - spaceruj spaceruj! No to pospacerowałam chyba ostatni raz.. Więcej nie wstane z lóżka chyba.. A jeszcze te krokiety.. Ale mam taka ochotę na nie ze musze je zrobić :)
 
reklama
Hmmm... Cisza na placu boju.. Zostałam całkiem sama??? Normalnie wsiąść flachę, postawić lusterko , literatkę i walić po całej do dna..

Eh....
 
reklama
Do góry