reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Rurka jeszcze raz gratuluje!

A my my jutro jedziemy na patologie ciazy tak na sucho, bo nic sie nie dzieje. Mam strasznego doła. Moze ja wcale w ciazy nie jestem? Nic nie rozumiem.
 
reklama
Czeeeesc! :) Sunajma no chyba tak bedzie :)

Jednak dzis nie mogę narzekać bo po tych lodach spali nam się jak dziecku i mi i eS. A juz nie mowie o Rafałku, bo tez spokojnie sobie leżał...
Snilo mi się ze Bachuta napisała ze urodziła 10tego :p

Agaawa trzymam kciuki!
 
Justynka- u mnie to samo! Wieczorem już miałam skurcze a w nocy się uspokoiło i spałam jak dziecko. Fakt- wstałam na siku dwa razy ale po tym od razu zasypiałam bez żadnych problemów. Szock!!!

Musiałam założyć pancerne gacie bo śluz leje się ze mnie strumieniami. Do tego pojawiło się mleko w piersiach. Nie wiem, czy już tam zostanie, ale ucieszyłam się, że w ogóle jest. Cały czas ściska mnie na dole jak na miesiączkę i sikam jak szalona. Czuję, że poród już blisko. Tylko, że jak blisko:p?: Dziś, czy w tym tygodniu?:p
 
Xenian na pewno w marcu :rofl2:
Ja swoje minimum wyrobiłam według karty ciąży jest 38 plus 0 według moich obliczeń 38 plus 4
mogę sobie rodzić tylko niech facet od szafy się jeszcze zjawi abym mogła ją zamówić
ja mam parcie na czekoladę masakra
całą ciąże nie miałam apetytu na słodkie a teraz szok :szok:
 
Sunajka- dokładnie:) Na pewno w marcu:p:p:p

Ja też od tygodnia wpieprzam czekoladę. Powstrzymuję się, ale mimo wszystko mam wilczy apetyt na słodycze. W niedzielę zażyczyłam sobie lodów chociaż ich szczerze nie lubię:)
 
Nie martwcie się, Dziewczęta. Jeszcze nie urodziłam także będę marudzić z Wami ;)
Mnie wczoraj troszkę zaczął pobolewać brzuch i doszło do mnie, że to już niedługo!!!! Troszkę spanikowałam ;) Ale właściwie trudne jest to czekanie. Niby niedlugo, ale w sumie nie wiadomo kiedy. I weź tu żyj! ;)
Miłego i bez dolegliwości dnia.
 
reklama
Sunajka to ja chyba tez w ciąży jestem bo zjadłam dzis 6 kostek czekolady a jej nie lubię... :)

No dobra mmoj dziec teraz ma zakaz wychodzenia do 13tego.. Bo 12ego eS. Ma komisje u ubezpieczyciela po tym wypadku .. Wiec chce jechac z nim.. Ale na szczęście nie daleko i wrazie co maja tam podobno dobry szpital :) wiec chyba pora torby wsadzić do auta i wozić ze sobą..

Xenian.. Zastanawiają mnie te twoje śluzy.. Ja tez mam ale mogę spać bez majtek..
 
Do góry