reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
No takiej to dobrze.. Trzymam kciuki..

A mi pstryka w brzuchu.. Jakby w kolanie strzelalo.. Glowa mnie napieprza mam mega frustracje.. Jeszcze ta rodzic nam tu zaczyna .. No sama zostane z tym robalem w brzuchu strzelającym zaraz.. Wrrtrrrr.. :p
 
NO następna! Powodzenia. Co Wy wszystkie postanowiłyście rodzić w pierwszej połowie marca, czy jak??? :)
Justynka, nie martw się. Ja będę ostatnia ;)
 
Bachuta nie zostawiaj mnie... Nie chce byc tu sama... Zaraz i Sunajka ze swoja zmasakrowana szyjka sie rozleje i o.. Łeeeeee chce mi się płakać!!!
 
Boże dziewczyny ale mam doła. Normalnie dół, dół i 10 metrów mułu :( wy sie tu rozpakowujcie, rodzicie piękne dzieciaczki a ja nic!!! Totalnie nic sie nie dzieje :( pije te głupia herbatkę z liści malin, biorę wiesiołek, sprzątam mieszkanie od góry do dołu, bzykam sie co wieczór ( to akurat jest ok :) ) i co z tego? Nic sie nie dzieje. Nie mogę spac. Biodra mnie tak bolą podczas snu ze jak chce sie przekręcić to aż M sie budzi bo tak siekam z bólu.
Mam juz dość tego ,,błogosławionego" stanu. A jak znam życie to jeszcze przenoszę :( uff to sie wyzalilam...
Trzymajcie sie!
 
Ohooo.. Widzę ze sezon na stękanie na dobre rozpoczęty :) ja dla poprawy humoru ugotowałam sobie pyszny obiad , który jak nigdy starczy na 3 dni, a teraz będę leżała aż urodzę.. :p
 
reklama
Do góry