reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
rurka kciuki
Justynka się źle czuła a Ty rodzisz no chyba że Justynka też się zdecydowała :-)
Żgutek gratuluję zdrówka życzę
Elżbietka pokarmu życzę jak w domku wyluzujesz się trochę i na pewno poleci trzymam kciuki
 
Mój dzidzio nie jest zdecydowany..;( mamy z eS. Chandrę.. Zjedliśmy lody i teraz leżymy.. Ja się zle czuje a eS. Zmęczony po pracy.. Dnooooooooooo...
 
Żgutek gratuluję!!!
Elżbietka mleczko na pewno się poJawi, tak jak pisała sunajka trzeba wyluzować.
Ja ddzisiaj odebrałam dziewczynki z przedszkola z Gosia w wozeczku i zrobilysmy sobie długi spacer do fryzjera, musiałam Gosie wybudzac na papu bo by mogła cały czas spać. U mnie nawal minął, chyba się laktacja powoli stabilizuje, biust już mięciutki, ufff!
 
reklama
No Sinajka- chyba tylko my trzy zostałyśmy. Ja cały dzień odczuwam skurcze ale niebolesne więc się nie nastawiam. Takie bóle jak na okres. A nie powiem, chętnie bym już rodziła:)
 
Do góry