reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Bachuta to co Ty mnie kurde jakies fałszywe nadzieje we snach robisz..?? ;D ja dzis czuje sie tak wiosennie :) tylko caly czas ta bania mnie boli.. Boje sid czy to nie mój guz się odzywa.. Bo juz 3 dzień z rzędu boli mnie głowa.. A ostatnio bolala mnie na poczatku czerwca... Przed ciaza...
 
reklama
Ja też do wczoraj spałam bez majtek, ale teraz już schodzą tego ogromne ilości. Zwłaszcza w nocy. I jest to raczej na pewno tylko śluz bo ma taką konsystencję i jest przejrzysty. Byłam wczoraj u położnej i powiedziała, że to się zdarza często i nie ma się czym przejmować.

Mam plan, żeby urodzić dziś:p:p:p Oczywiście pewnie nic z tego:) Ale pomarzyć można. Dziś jestem wyspana, wypoczęta, za chwilę zrobię sobie SPA:p I bardziej się na ten poród cieszę niż denerwuje:p:p:p
 
O, Sunajka, mnie też 15/03 się podoba, ale mógłby wcześniej:) Ja mam równe 10 dni do terminu:D Wczoraj zachęcałam M. do igraszek, żeby przyspieszyć akcję. Skrzywił się i powiedział, że w tym stanie mnie już nie tyka...;/:p Jakoś tydzień temu jak go wzięło to mu w niczym mój stan nie przeszkadzał:p A potem się dziwią, że w ciąży kobiety mają spadek formy psychicznej:p

Swoją drogą podejrzewam, że do najseksowniejszych w tej chwili nie należę:p Kiwająca się kaczka, sapiąca niczym lokomotywa. Jak brzucha nie wypnę do przodu to nie wystartuję:p Wczoraj jak szłam do położnej to mnie ludzie na ulicy zaczepiali, bo tak im mnie szkoda i wielki podziw, że w ogóle wychodzę z domu:p

Worki próżniowe to super rzecz. Niestety jak się kupi tanie to się szybko psują. Ja swoje uwielbiałam, ale po trzech bardzo intensywnych przeprowadzkach się podziurawiły. Ubrania jak ubrania, ale puchowe zimowe kurtki i pościel świetnie się przechowują.
 
No 15.03.15 tez ladna data .. :) mi się 29ty podoba ;) ale to w razie po terminie juz :p

Nigdy w zyciu nie używałam worków peozniowych.. Nawet nie wiem co to ;p
 
ja mam nadzieję że po terminie się nie załapie na święta chcę do domu zdążyć:-)

worki próżniowe to takie w które pakujesz np ciuszki zamykasz jest zaworek odsysasz powietrze dzięki temu zajmują mniej miejsca
Spakowałam sporo nowych ręczników frote różnica znaczna trochę ciuszków dla Mai które są na nie za duże a dostała od kuzynki
potem zamierzam zimowe kurtki i szlafroki ale to jeszcze trochę
choć u nas piękne wiosenne słońce

Xenian przypomnij mu że po porodzie przez jakiś czas Cię nie ruszy i niech bierze na zapas póki się da :-)
 
No ja po terminie tez nie bardzo to widzę, bo tak to na święta w domu będę zamknieta.. Ani do mamy ani do teściowej . Masakra .. Dlatego mógłby juz w sumie wyjąć...

Glowa mnie boli.. Eh.. ;(
Rafał wierci ale strasznie a wyłazić nie chce :/
 
reklama
Do góry