reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Oj, ja też mam od dwóch dni spuchnięte nogi. Najgorsze, że wcale mi to nie przechodzi. Nawet po nocy spędzonej we stopami w górze. Jak tak dalej pójdzie, zadzwonię do położnej, żeby mi ciśnienie zmierzyli;/

Ja już kompletnie chodzić nie mogę. Paragraf. Siedzę- źle, stoję- źle, leżę- źle. A tu jeszcze dwa tygodnie do pracy muszę chodzić:D

W końcu dostaliśmy klucze:D:D:D Powolutku kupujemy meble i zabieramy się za małe remonty. Uprałam już wyprawkę i dziś w wielkich męczarniach prasowałam te ubranka. Powiem Wam, że masakra. Rozwieszanie tych maciupkich rzeczy trwa wieki!!! Potem prasowanie nie jest lepsze. A jakie trudne;/ A już najbardziej mnie wkurzyło składanie. Może macie jakieś sposoby na składanie pajacyków? Body jako tako wyglądają, ale pajacyki to jest porażka. Ani w jedną ani w drugą się nie da ich złożyć, żeby wyglądały normalnie i nie pogniotły się przy tym. Chętnie zobaczę zdjęcia Waszych szaf:)

Nasza paczka z Polski w tym wózek przyjadą w sobotę:D:D:D I już się doczekać nie mogę;D

Pozdrawiam wszystkie słoniowe nóżki:)
 
reklama
Xenian doslownie przed chwilka zalilam sie mojemu M, ze jestem juz wykonczona ciaza. i wlasnie. chodze zle. stoje zle. leze zle. siedze zle. doszlam do wniosku, ze w zasadzie tylko jak leze w wannie jest mi wzglednie. no, ale przeciez. ie moge przelezec reszty ciazy w wannie :no:.
moje sloniowe nozki tez o poranku nie wygladaja popisowo. moich kostek to juz dawno nie widzialam. ale na wieczor to jest zdecydowanie najgorzej.
jak chcesz to zrobie Ci jutro zdkecie jak mam zlozone pajace. nawet moge zrobic zdjecia etapow skladania :-D
fajnie, ze juz sie osidlilas w nowym domku. najwyzszy czas byl.
 
Cześć Dziewczęta :)
Może któraś mnie pamięta z początków naszych ciąż?? Troszkę pisałam, a później jakoś nie miałam weny. No i teraz wróciłam :) przyjmiecie mnie? Jak szybko ten czas zleciał!!!
Pozdrawiam Was i życzę cierpliwości dla dolegliwości ciążowych :))))
 
Bachuta pamiętamy!:-)
Patrycja...Ciebie też;-)gdzieś Ty się podziewała?:-)
Xenian ja Cię podziwiam że na samą końcówkę dajesz radę ogarniac przeprowadzkę!:-D
Ja na szczęście jakos ekstra mocno nie puchne... Walczę z brzuszkiem strasznie, skurcze bywają już tak mocne...że zdejmijcie mi tylko pessar...dzisiaj to już dramat, takie mocne cholerstwo z krzyża idzie ze boli mnie wszędzie, pachwiny, pośladki, plecy..,ale wiem dobrze że to zaledwie preludiumB-)Ale ponarzekać fajnie tak na koniec.
Zsiniala mi okolica pępka, rozstępów na sszczęście brak, ale brzuch jest tak napięty ze jak się nie pojawią i tym razem to jakiś cud będzie.
 
Mi na razie nie puchną stopy na szczęście, ale pamietam ten problem z poprzedniej ciazy także współczuje. Mam nadzieje, ze teraz mnie to ominie.

Co do składania ubranek, to ja ich na szczęście nie muszę rozwieszać do suszenia - mam taka suszarkę do prania także ubranka wychodzą z tamtąd cieplutkie, mięciutkie i pachnące hehe ale i tak trzeba prasować :) z pajacami nie mam tyle problemów ze składaniem ile z wlasnie z body, masakra jak dla mnie :)

Śpijcie dobrze, bo ja ostatnio cierpię na bóle bioder w czasie snu :(
 
hej :-)

Agawa - ja na wyjście biorę leginsy i tunikę o by i wygodnie i estetycznie dla otoczenia było i tyłek zakrywało słusznych rozmiarów :-D

któraś z was o ruchy pytała... u mnie od 3 dni słabsze.. inne bardziej leniwe ale są :tak:

macie już skurcze?? ja od 2 tyg intensywnie je odczuwam... zdarza się że są przez godzinę i to co 10 min.. ale dalej nic się nie dzieje... w poniedziałek wizyta więc lekarz sprawdzi jak szyjka trzyma :happy2:
 
Rurka ja wcz na wizycie u poloznej mowilam, ze skurcze mam czeste, ale niebolesne. jak to powiedzialam tak od tego momentu zaczely mnie bolec. nie jakos bardzo, ale jednak.
a ja spalam tej nocy jak dziecko. niemal. raz tylko bylam na siusiu i z tego co pamietam zaledwie raz zmkenilam pozycje spania. co wiecej nie pamietam kiedy moj M sie polozyl do lozka ani kiedy z niego wstal. szok. nie pamietam juz kiedy oststnio tak spalam.
za oknem ponuro, ale deszczu chyba nie bedzie.
 
reklama
A co najlepiej wziasc do ubrania szpitala po cesarce zeby nie urażało rany ? Ja mam wiekszosc ubranek poprasowanych , uwielbiam do nich zagladac i w nich grzebac :D A wczoraj wrocilam z zakładania szwów bo mi puscily przy rurce od nefrostomii , lekarz genialny prawie nic nie czułam :)
A co do mojej malutkiej to w poniedziałek miala okolo 2750 a jestem w 35 tygodniu :p to duzo jak na ten tydzień ? :) ile moze urosnac do 38? Ja mialam 4 kg bylam duza , mama mówiła że niezle sie ze mną na męczyła.
Ruchy czuje ale bardziej wypinanie i przekręcanie no i czykawka jest codziennie :) nawet teraz czka ;p
Pączki zjadłam 3 a potem dwa czyli 5 hehe.
Powoli dostaje coraz gorszego pietra jak pomyślę o operacji. A moj P sie rozchorowal.. goraczka 39 stopni i lezy do gory brzuchem... zebym tylko sie nie zarazila na sama operacje ..
 
Do góry