reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Dałyście mi do myślenia tymi badaniami, aż się zaczęłam martwić...:zawstydzona/y:
Teraz już też uciekam pod prysznic i spać. Jakoś mnie zmęczenie dopadło i ledwo obejrzałam program w TV.

Dobrze i spokojnie przespanej nocy! :tak:
 
reklama
Witam się również z łóżka :happy2:
Śniadanie zjadłam to po co wstawać. Mały wczoraj gorączkę miał 39 st. dostał lek na alergie i szybko padł. Śpi nadal. Może wyśpi tą chorobę.
 
Dzień dobry Brzuchatki

Dobrego dnia

U Mnie pięknie słonecznie trochę chmur.

Natalia mam nadzieję że później się Twój dzień rozkręci

Ewa współczuję że mały jest chory, zdrówka dla niego

Ja dzisiaj znów mam pozytywne myślenie i oby tak do końca dnia pacy

Buziaki
 
Witam się i ja z rana.
Przedszkolak wyprawiony do przedszkola, ja po śniadanku.
Słoneczko świeci. Może będzie dobry dzień?

Ewa, zdrówka dla Kubusia.
A wszystkim mamusiom dobrego samopoczucia.
 
Dzień dobry :)
Narzeczony wyprawiony do pracy, a ja sobie siedzę przed TV od rana ;) zrobię sobie jakieś śniadanie, ogarnę mieszkanko i ugotuję obiad. Potem do szkoły na dwie godzinki :)
kradz, nie martw się. Trochę racja, że na każdych badaniach człowiek się stresuje bez sensu.. skoro wszystkie wyszły ci dobrze to nie znaczy, że nagle Ci się wszystkie spieprzą :) ja też morfologię miałam dopiero drugi raz, wyniki bardzo podobne, jak przy pierwszej, odrobinę niższa hemoglobina... więc przy następnej wizycie wspomnij lekarce, że chcesz kolejną morfologię. W karcie ciąży mam napisane to badanie 3 razy w całej ciąży.
K@sik, podobno ma być bardzo ciepło, u nas niby 23 stopnie. Na razie jest 15 i chmuro-mgła :p niech się poprawi! Anulka obiecała ładne słoneczko :) a właśnie Aniu, gambasy i churros wzięłaś dla mnie? :blink:
Natalia, ciesz się, że tam Cię gniecie bo ja swojego nie czuję :p chyba, że te bolesne ukłucia to on... to wtedy ok, czuję :p
Miłego dnia!
 
I ja sie witam. Wlasnie wcianm drozdowke cora poszla do przedszkola poki co tylko katar ale cale przedszkole to szpital prawie;(
My same do piatku. Pracy ciut mniej wiec moze uda mi sie chwile sie polenic. Choc w sumie nie umiem bo zawsze trzeba cos zrobic.
A i jakiegos dola zalaplam;(
 
Dzień dobry :)
Dzisiaj dzien zaczynam wzruszona. Mąż wrócił z pracy i mnie oczarował. Napisałam post w naszym temacie o tatusiach :)
Udanego dnia! U nas za oknem piękne słońce.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :-)

Prośba do wszystkich. Jeżeli chcecie coś dopisać do listy marcóweczek to nie piszcie w wątku który założyłam. Najlepiej wysyłajcie mi te informację na pw :-)

Zmykam ogarniać listę :-)

Miłego dnia :-)
 
Do góry