reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dałyście mi do myślenia tymi badaniami, aż się zaczęłam martwić...:zawstydzona/y:
Teraz już też uciekam pod prysznic i spać. Jakoś mnie zmęczenie dopadło i ledwo obejrzałam program w TV.

Dobrze i spokojnie przespanej nocy! :tak:
 
reklama
Witam się również z łóżka :happy2:
Śniadanie zjadłam to po co wstawać. Mały wczoraj gorączkę miał 39 st. dostał lek na alergie i szybko padł. Śpi nadal. Może wyśpi tą chorobę.
 
Dzień dobry Brzuchatki

Dobrego dnia

U Mnie pięknie słonecznie trochę chmur.

Natalia mam nadzieję że później się Twój dzień rozkręci

Ewa współczuję że mały jest chory, zdrówka dla niego

Ja dzisiaj znów mam pozytywne myślenie i oby tak do końca dnia pacy

Buziaki
 
Witam się i ja z rana.
Przedszkolak wyprawiony do przedszkola, ja po śniadanku.
Słoneczko świeci. Może będzie dobry dzień?

Ewa, zdrówka dla Kubusia.
A wszystkim mamusiom dobrego samopoczucia.
 
Dzień dobry :)
Narzeczony wyprawiony do pracy, a ja sobie siedzę przed TV od rana ;) zrobię sobie jakieś śniadanie, ogarnę mieszkanko i ugotuję obiad. Potem do szkoły na dwie godzinki :)
kradz, nie martw się. Trochę racja, że na każdych badaniach człowiek się stresuje bez sensu.. skoro wszystkie wyszły ci dobrze to nie znaczy, że nagle Ci się wszystkie spieprzą :) ja też morfologię miałam dopiero drugi raz, wyniki bardzo podobne, jak przy pierwszej, odrobinę niższa hemoglobina... więc przy następnej wizycie wspomnij lekarce, że chcesz kolejną morfologię. W karcie ciąży mam napisane to badanie 3 razy w całej ciąży.
K@sik, podobno ma być bardzo ciepło, u nas niby 23 stopnie. Na razie jest 15 i chmuro-mgła :p niech się poprawi! Anulka obiecała ładne słoneczko :) a właśnie Aniu, gambasy i churros wzięłaś dla mnie? :blink:
Natalia, ciesz się, że tam Cię gniecie bo ja swojego nie czuję :p chyba, że te bolesne ukłucia to on... to wtedy ok, czuję :p
Miłego dnia!
 
I ja sie witam. Wlasnie wcianm drozdowke cora poszla do przedszkola poki co tylko katar ale cale przedszkole to szpital prawie;(
My same do piatku. Pracy ciut mniej wiec moze uda mi sie chwile sie polenic. Choc w sumie nie umiem bo zawsze trzeba cos zrobic.
A i jakiegos dola zalaplam;(
 
Dzień dobry :)
Dzisiaj dzien zaczynam wzruszona. Mąż wrócił z pracy i mnie oczarował. Napisałam post w naszym temacie o tatusiach :)
Udanego dnia! U nas za oknem piękne słońce.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim :-)

Prośba do wszystkich. Jeżeli chcecie coś dopisać do listy marcóweczek to nie piszcie w wątku który założyłam. Najlepiej wysyłajcie mi te informację na pw :-)

Zmykam ogarniać listę :-)

Miłego dnia :-)
 
Do góry