reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny,

Ale mam lenia. Jakoś od kilku dni mnie trzyma taki brak chęci... to chyba jakieś przed-urlopowe przesilenie. Wczoraj zaczęliśmy prace budowlane, tzn. "same się robią", bo znajomy kładzie gładzie na ściany. Jeszcze trochę kurzu, malowanie, panele i upragniony KONIEC. Na razie nie meblujemy, z czasem coś będziemy kombinować. Nie mam kompletnie pomysłu na kolor ścian, ostatnio podobają mi się tylko białe, ewentualnie ecru (czyli wg mojego męża brudno-białe, ewentualnie zżółkło-białe :dry:) bo tworzą fajne tło dla dodatków, mebli czy wypoczynku w jakimś ciekawszym kolorze. Nawet nie mam weny, żeby przeglądać inspiracje w necie. :baffled:

Byle do wtorkowego popołudnia - idziemy podglądnąć Bobaska, a od środy urlop i wyjazd :tak: Nareszcie.
Dziś u nas też słonko i nawet ciepło, bo rano było 16stopni, Anulka DZIĘKUJEMY;-)

Natalia, życzę poprawy samopoczucia!

I w ogóle wszystkim miłego dnia.:tak:
 
Kradz mialam ten sam dylemat ze scianami w koncu mam bialo szare - bi biale ecru byly za zolte a szaro bialy gra fajnie ze wszystkim. Sypialnie mam szaro niebsieska ( troche tak golebio). Generalnie neutralnie. Jedynie corka ma jasny roz bo takie bylo zyczenie;)
An chyba przesilenie rzeczywicie leze i uzalam sie nad nie wiem czym;)
 
Kasikz, moja sypilania, z której jestem bardzo dumna jest biało-szara (białe sufity i skosy, jasnoszare ściany), a na ścianie gdzie stoi łóżko mamy taki ciemny granat. Wg mnie super się komponują.
Szary to plantynowy z dekorala:
akrylux-tablica.jpg

Granat jest taki jak na zdjęciu (atramentowe niebo z duluxa):
b-kitna-ciana-prze-amie-surowy-charakter-azienki.jpg
 
Zarunia życzę udanego i słonecznego wyjazdu:-) I zapomnij o sąsiadach, ha, ha.

Ja dziś pospałam do 9-tej. Zjadłam śniadanko i koniec laby. Wstawię pranie, pojadę po zakupy, potem ogarnę dom i zrobię obiad. I nagle okaże się, że jest wieczór... A w poniedziałek już do pracy...
 
Zarunia zapowiadają piękna pogodę, więc na pewno wyjazd będziecie mieli udany :tak::-) Odpoczywajcie od hałasów i wrednych sąsiadów :happy2:

Patrycja, właśnie przeczytałam wpis na blogu. Niesamowite jak w krótkich słowach facet może trafnie określić swoje uczucia. Niby mówią, że nie potrafią, ale można dużo więcej wyczytać między wierszami. Będziecie mieć piękną pamiątkę po latach, te wszystkie wpisy. Może nawet częściej coś napisze, debiut jest zawsze najtrudniejszy.

Przypomniał mi się list jaki dostałam kiedyś na rocznicę od mojego jeszcze wtedy nie-męża. Pisał tam też o tym że chce mieć kiedyś ze mną dziecko, muszę go poszukać i pewnie znowu będę ryczeć jak bóbr ze wzruszenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kradz to na prawdę niezwykle jak facet w krótkich słowach umie tyle przekazać.. zachowam też kartkę na której to napisał. Pokażę kiedyś Róży.

Ten Twój list to też cudowna pamiątka :)
 
Do góry