reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja miałam badania krwi pełne raz. Potem miałam genetyczne. Teraz pobierali mi tylko na TSH i to tylko dlatego, że się skarżę na złe samopoczucie (bo choruję na tarczycę). Co miesiąc badają mi mocz pod różnym kątem.

Wiadomo- fajnie by było mieć przynajmniej morfologię i te podstawowe badania co jakiś czas zlecane, ale... W sumie dobrze się czuję, nic mi się nie dzieje, więc nie panikuję. Miewam czasem tylko takie zawroty głowy, sądziłam, że to początki cukrzycy. Jednak położna wyprowadziła mnie z błędu, bo akurat w tym miesiącu ciąży bardzo zwiększa się produkcja krwi u matki i obniża się przez to ciśnienie (i rzeczywiście na wizycie miałam wyjątkowo niskie). I wiecie co? Ja jej wierzę:) Bo nawet tak siebie teraz obserwuję, że zawroty głowy nie są związane z porami posiłków.

Jak sobie czytam jakie i jak często miałyście badania to rzeczywiście się czasem w głowę drapię:) Ale nie panikuję:) Jestem w Anglii, leczę się po angielsku:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Pojawiamy się do długim dniu :) Zajadałyśmy się bigosem, że aż mi bokami wychodzi :p Do tego dostałam wielki pojemnik na wynos, muszę zamrozić. Jeżeli któraś dalej chętna to tym razem zapraszam do mnie:)
Babcia dziękuję za uściski i pozdrowienia i przesyła dla każdej z Was ucałowania i życzenia zdrówka:)


Iman świetna lista :) Dziękuję Ci bardzo, bardzo za pomoc z forum! Jesteś cudowna:) Maleństo śliczne!

Co do foteli też planuję coś wstawić do pokoju Róży. Jestem na etapie poszukiwać.Widziałam dzisiaj cudowne krzeszło! Piękne i mega wygodne. Chcieliśmy kupić,a tu się okazało że to tylko model wystawowy. Był za drogi, więc teraz tylko stoi jako dodatek na ekspozycji... :(


Kradz płaszczyk super :) Zapomiałam Wam napisać byłam w H&M i ta kurtka, która mi się podobała w internecie okazała się cienka i strasznej jakości :( Muszę szukać dalej.

Konwalianka cudowne wieści :) gratuluję synka! Moja szyjka ma 32mm i też powiedział, że jest ok. I absolutnie nie czuj się wyautowana! Pisz z nami:)))

KasikP super, że wizyta udana i Lenka jest Lenką :)

Z badań miałam już 4razy morfologie i mocz. Dodatkowo miałam : posiew, cytologię, anty Rh, Toksoplazmozę, Hiv, Różyczkę, CMV, HCV i TSH, glukozę na czczo.
Teraz przed wizytą muszę zrobić ponownie anty Rh, toksoplazmowę, mocz , morfologię i glukozę z obciążenim - podobno to jest zalecane.
 
kasik - dlaczego musicie myśleć o imeniu, jak już wiecie, że jest Lenka.
Kropelka - podziwiam, ja się będę kulinarnie wyżywac na l4:) a teraz ma być szybko i smacznie :)
ana - buu, takie rozczarowania w ciązy nie są mile, ale nich film będzie fajny i dzień zakończony dobrym humorem
Iman - super robota! :) wiek możesz mi dopisać 30 latek :) 31 w grudniu ale ciii!!! kolejna taka lista będzie z datą urodzin :)


wydrukowałam sobie wyniki badan, wygląda, że w normie :) jutro wizyta, prosze o kciuki, ciekawe czy dowiem się kto mieszka w moim brzuszku
 
Dziewczyny, padam, więc szybciutko się odzywam, godzinę temu wróciłam do domu, a Adam spełnia zachcianki. :p
Zaraz lecę spać, bo zmęczona jestem kompletnie. :p
Buziaki dla każdej z Was!
P.S. Patrycja, dawaj bigos! :p
 
margarita bardzo chcieliśmy syna, jak na usg ujawniła się dziewczynka to nawet nie mieliśmy imienia i tak w drodze do domu powstała Lenka,
a teraz musimy poszperać po kalendarzu może jakieś inne imię nam się nasunie:tak:
Ja w pokoju małej wstawione mam łózko jedno osobowe- siostra się pozbywała więc przygarnęłam na karmienie i spanie u małej na początek będzie ok, no i jak przyjdą gapie to będą mieli gdzie usiąść:-) a wogóle to nie zamierzam opuszczać męża w sypialni booo potem się nie wbije:-D
Z badań miałam jeszcze tsh robione kontrolnie, a teraz jak pomyśle o badaniu glukozy to Mi ciężko..
 
Też mówię dobranoc.
Wykończyła mnie ta podróż dzisziejsza... W sumie 13 godzin... Masakra... Padam na pyszczek. Tylko dlaczego tutaj tak zimno??? Grzejnik cieplutki w sypialni, a wczoraj spałam przy otwartym oknie, w koszulce na ramiączka i nie przykryta niczym...
Ech...

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty:-)

Smaka mi narobiłyście na bigos. Krewetki krewetkami, ale bigos i sałatka jarzynowa biją wszystko na głowę:-)
 
Iman super że wizyta udana
Heven ciekawy obiad J
Zarunia tylko wiesz jak Lilka da popalić sąsiadom to i Wam niestety
Konwalianka to może wrzuć do wątku dolegliwości bo ja taki utworzyłam jak coś komuś przyjdzie na myśl jak się leczyć.
Kradz ja już byłam 2 gi raz na badaniu krwi i będę miała co miesiąc jakoś tak

Anuleczka dziękujemy za zabranie pogody jutro zamelduje czy przesylka doleciała

Kropeleczka no to widzę że na Maksa sobie dogadzasz ja jak będę w domu to pewnie tez dogodze . Zdjecia swietne slinka cieknie

Kasik P Lenka zostala Lenka dobre dobre, pewnie w piątek też potwierdzę Wojtusia ha ha.


Dobranoc Brzuchatki ja odpadam bo wróciłam godzine temu do domu dopiero z pracy bo po pracy wyklad, potem wizyta u teściów i zeszło więc padam na ryjek do jutra
 
Kasik gratuluję córy :) patrz idziemy łeb w łeb a moja nie chce się ujawnić :):):)
Iman kochana to jakby co i to nie kłopot to ja poprosze o zmianę daty na 19.03 - dziękuję :):)
I chwilowo się żegnam bo mam tatusia fasolki przy sobie więc musze się nacieszyć ale postaram się wpadać chociaż na szybkie dzien dobry bo przecież dzień bez Was to dzień stracony :):)
Miłej nocki kochane i kciuki za wszystkie zbliżające się wizyty :):)
 
reklama
Do góry