reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
kradz ja dostaję skierownie na badania krwi i moczu co wizytę czyli badania robię co 3 tygodnie :)
Nie wiem jak będzie od listopada bo jestem zmuszona zmienić prowadzacego ale myślę, że raczej podobnie :)
 
Kradz ale chodzi ci o morfologię?????jak masz dobre wyniki to musisz???ja do tej pory morfologię miałam dwa razy...na hiv już miałam!!!teraz jak byłam ostatnio..nie dostałam żadnego skierowania!!!
 
kradz, lekarka u której byłam teraz bardzo się zdziwiła, gdy zobaczyła, że nie miałam badań co miesiąc. :eek: No bo nie pamiętam, czy Wam mówiłam - mój lekarz poważnie zachorował, i teraz chodzę do kobiety, która przyjmuje w tej samej przychodni. A na usg idę prywatnie, o.
 
konwalianka to ja poproszę bo u mnie coś się chyba dzieje a zapomniałam zapytać lekarza co mogę sobie zakupić :)

PROSTERISAN
1x czopek dziennie przez 14 dni +
2x dziennie krem o tej samej nazwie - też 14 dni

jeśli zaczną krwawić to wprowadzić PROCTOGLYRENOL - 1 x dziennie

kradz ja także na każdą wizytę robię podstawowe badania: morfologia, mocz,
 
O matko, dobrnęłam...

Iman gratuluję udanej wizyty i Tobie Kornwalianka również.

Właśnie lecę sobie do Was z Malagi, walizki pełne słońca do Polski. Od jutra w Andaluzji będzie padać, więc jakby coś, to ja zabrałam im słońce. Przecież nie zamierzam mieć szoku temperaturowego:-)

A badania krwi i moczu mam co miesiąc. Iman, na hiv jest w standardzie.
 
Heven, no właśnie choćby o morfologie czy mocz (te podstawowe badania). Po prostu tutaj się naczytałam że co wizyta to większość ma listę do zrobienia, a ja jakoś do tej pory tylko ten jeden raz.
Lekarz ostatnio mówił, że wyniki są dobre więc myślę, że przez to właśnie nie miał potrzeby wystawiać mnie na niepotrzebne kłucie. Tylko z drugiej strony czy wyniki nie mogą się popsuć między badaniami. Tak, to prawda - schizuję niepotrzebnie, ale...
 
reklama
Kradz,, badania powinno robić się co miesiąc, bo co z tego, że były dobre, ale to ciąża i co miesiąc powinno się sprawdzać. Wydaje mi się, że to lenistwo lekarza jedynie i głupia oszczędność.

Zarunia Ty lecisz w ciepłe kraje następna:-)
 
Do góry