reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
heven a mi co wróżysz?

Roni - będzie dobrze, a przed ciążą robiłaś badania na cytomegalie?

Patrycja- już się nie moge doczekać swojej wizyty, też mi się łezka kręci w oku jak widzę dzidzie, możesz coś więcej napisać o co chodzi z tym programem i gdzie się można zapisać
Natalia , dobrze, ze tylko widzialas, ufff.
mamusia a co się stało, że wylądowałaś na izbie?a doczytałam, jedz zurawine i duzo pij.

KasikP to i odemnie kciukasy na jutro:)
a co się tyczy snu, położyłam się wczoraj o 18, spałam do 7:30 rano, z przwerwą na szybkie umycie zębów i przebranie w piżamowca.
w pracy byłam 3h i po czym jendak udałam się do domu, bo jak to zacytuję, wyglądasz jak zombi idz do domu spać usłyszanym 10 raz, postanowiłam udać się do domku, teraz zjadłam, poczytałam co u was i wracam do pracy z pozycji leżącej w wyrku.
czekam jeszcze na telefon on mojego ginekologa, bo no spa nie działa, boli mnie brzusio i kuje mnie z boku. a dziś on jest w szpitalu i się zastanawiam czy nie podjechać, bo jednak trochę mnie to niepokoi.
 
Hej jak wy duzo piszecie....nie nadazam.... Roni bedzie dobrze!kiedy masz wyniki?kazda z was robila na cytomegalie?ja nie robilam.i zaczynam.sie juz schizowac....

Kto dzis wizytuje?u mnie dzis bol glowy i wielki leniuch syn w przedszkolu zamiast cos.robic to ja glownie.leze tylko.zdazylam.odrobine.poprasowac i zrobic pranie....ble.dzis.dzien leniuchowania!
 
A ja dzisiaj robię fresh rolls :) z kurczakiem lub krewetkami i kapustą pekińską, marchewką i kiełkami. do tego słodki sos chilli. Mam ochotę na orient :-D
zarunia, obyś miała rację kochana :tak:

Biorę się za sprzątanie. Miłego popołudnia!
 
Cześć wszystkim :-)

heven miałam nadzieję,że powiesz,że będzie córeczka :-p

Patrycja to w takim razie czekam na pocztę :-)

Remontu ciąg dalszy,ja dziś odpoczywam,mąż pracuje :-)

Ja już bym znowu chciała zobaczyć moje dziecko znowu :-)
 
Ostatnia edycja:
KasikP no dokladnie dobrze, że sen bo cała ta akcja z leżeniem na ziemi u przyjaciółki była dziwnanie spieszę się z rozpakowaniem jeszcze.
Na spacer też się wybieram pójdę znów część drogi do domu na pieszo bo również mam piękną słoneczną pogodę.

Mamusia wracaj szybko do zdrowia współczuję bidaku

Kradz no trochę szaleją te hormonki w głowie i znów choroba dwubiegunowa radość smutek radość smutek
KasikZ mi pomaga trochę ten pas pomaga

Ana no ponosi ponosi, durnota ze Mnie zdarzają się przypadki że tak się ułożą wargi i pępowina no jaj mam zdjęcie pilotka i już naprawdę się cieszę że chłopak. Chociaż każdy jak na Mnie patrzy mówi że dziewczynka, hmm bo mam rozlany brzuch i problemy z cera a przecież jak wiecie dziewczynka urodę odbiera He He

Zarunia no i u Mnie był siusiak ale widzisz chyba mi się najwyraźniej nudzi że takie głupoty wymyślam

Micela zjadłabym takie coś z miłą chęcią może na weekend zrobię, ja dzisiaj zjem mocno zmienione rissoto Any bo dałam tam cukinie, cebulę, pieczarki, pietruszkę i bulion grzybowy smaczne było jak wczoraj próbowałam.

Margerrita mam nadzieję, że bóle przejdą Mnie niestety też boli ale wiem że jest ok. Boli jak za bardzo szaleję pracowo-sprzątalniczo.


Poczytałam Was i zgłodniałam więc idę jeść godzinka i do domu jupiiii.
 
żgutek - dziękuję,
ozmawiałam z lekarzem i przełożyliśmy spotkanie na czwartek na 8:45, proszę o kciuki :) i zobaczę moje małe serduszko.
kłucie z boku to może być kolka ciążowa, a przy bólach brzuszka mogę nawet 2 nospy wziąć. jak sobie tak leżę to mi przeszło, więc ewidentnie mam niewygodne krzesełko w pracy :-D i lepiej w domu pracować. na razie do piątku planuje home office, jakoś przeżyją sobie beze mnie, w końcu niedługo rok mnie nie będzie.
 
Dzięki dziewczynki za kciukasy:) mam nadzieje ze moje łożysko się podniosło i będę mogła dopaść Meza :)
Ana89 ale smakolyki na obiadem ;)
Kobieta ja właśnie dziś dostalam wyniki cytomegali ale ni w zab nie wiem o co w nich chodzi..podobnie z różyczka jutro muszę lekarza zapytać o co kaman
 
Takie maleństwa mi się uszyły :happy:
10687358_1714262445466429_2705854405615329925_o.jpg

Nie przemęczajcie się, jeśli się nie da usiedzieć w pracy, to po co na siłę.
 

Załączniki

  • 10687358_1714262445466429_2705854405615329925_o.jpg
    10687358_1714262445466429_2705854405615329925_o.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 31
reklama
ewa - ładne, sutaż jest piękny, ale podobno czasochłonny, przynajmniej tak mówi moja kolażanka od której czekam na opaskę już prawie rok :)
kasikp a nie masz normy obok? u mnie na wynikach zawasze jest norma, robiłaś dwa czy jeden test?
 
Do góry