reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witam się i ja,
Ale dzisiaj pospałam , aż do 9:szok:, z małą przerwą na wyszykowanie przedszkolaka.
U nas dzisiaj zapowiada się całkiem łądny dzień, ale ja i tak uziemiona w domu jetem :(.

Kasikz ja brałam Żuravit-gnekolog mi wskazął ten preparat i ostatnio jak robiłam badanie moczu to było ok. Ważne też jest picie dużej ilości wody, ogólnie płynów ok 3l dziennie.

Kciukasy za dzisiejsze wizyty.
 
reklama
Dzień dobry:-)
Super że wczorajsze wizyty udane :-):-) Wszystko idzie dobrze na naszym wątku i oby tak do marca:tak:
Patrcja &&&&&& za wizytę i czekamy na relację i ujawnienie się maluszka;-)
Żgutek biedaczku jeszcze Cię porcelana męczy, może porozmawiaj z lekarzem o jakiś tabletkach na mdłości żeby było ci lżej.
Ewa ja miałam na początku ciąży alergie z nosa mi się lało ale lekarz nic nie pozwolił brać.
kajkpol a mój mąż przez sen ostatnio robił pajacyki, dobrze że mam duże łóżko to sobie szalał:-D:-D
Ja śpię całą noc z jedną przerwą na siusiu kolo 2-3 w nocy zawsze a potem drzemiemy a to do 7 a to do 9 :tak:
Iman ty NASZA PANNO MŁODA ;* :-):-):-):-):-):-)
Anulka podeślij słońca nam;-)
U mnie dziś szaro buro i ponuro mąż wróci wieczorem na obiadek pomidorówka muszę coś porobić żeby się nie nudzić czyli posprzątać;-)
 
Ewa & Kubus Juz po remoncie??? Zazdroszcze, bo u mnie to bedzie prawie 4 tygodnie, tata wraca 30 pazdziernika i pewnie bedzie do konca dlubal. :( Nie wiem jak to przezyje. :no: Na szczescie nasz pokoj nie bedzie ruszany, bo byl robiony rok temu.
 
Witam Was kochane

Heven super dzidzia gratuluję

Witaj Kati1600, gratuluję, wpychaj się do nas śmiało my każdą mamę przyjmiemy :-)

Patrycja oczywiście trzymam kciuki

Iman szczęścia, całusów, dzidziucha zdrowego, szalona panno młoda czekamy na zdjęcia i kawałek tortu :-)

Miłego dnia kobietki w ten szary ponury dzionek
Anulka słońca plissssssssssssssssssssssssssssssss
 
sealpup, tak, całe szczęście już po brudnej robocie, tylko jeden pokój. Teraz jeszcze mam babrania się w układaniu wszystkiego, ale myślę, że dziś skończę. Tylko na materacu nadal śpimy, bo mąż chce łóżko obić żeby było takie fajne pikowane :-D
Jak skończymy wszystko to wam pokażę :happy2:
 
KasikP dzisiaj raczej nie będę miała usg bo jestem na Inflanckiej, ale już w poniedziałek mamy usg w medicover :)
Przezornie jak zwykle jesteśmy za wcześniej u lekarza i teraz (jak nie ma opóźnień )poczekamy 40min.

Natalia mi też się marzą świeżutkie, pachnące truskawki !
 
reklama
dzień dobry!!!!!

jaki miałam sen...śniło mi się,że mój mąż zamordował człowieka a ja tak się bałam,że się wyda...i co ja wtedy sama zrobię biedna!!!!ale jaka ulga jak się ze strachu przebudziłam i doszło ,że to sen!!!

a propos śpiących mężów..to mój kiedyś śpiewał przez sen a ostatnio śniło mu się,że zaatakowały go pszczoły i tak się odganiał,że "skopał" mi lewą rękę!!!

Ewa czekamy na fotki

Iman i od Ciebie też mają być fotki i to dużo...szalona kobieto!!!!

Patrycja trzymam kciuki.....a tak na marginesie....kompot z winogrona????mamy mnóstwo winogrona,ale jak do tej pory to wino robiliśmy!!!a ten kompot to jakiś szczególny przepis?????

Sealpup dasz radę...marcóweczki są silne!!!!

a i witam nowe mamuśki.....u nas głośno,tłoczno i śmiesznie..więc miłej lektury życzę!!!!

miłego dnia laseczki
 
Do góry