reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witam październikowo :-)
Dziewczyny Wy też macie taki problem ze spaniem? Ja śpię po 3-4 godz i reszta to menczarnia. Jeszcze tej nocy potworna zgaga mnie dopadła
Witam nowe Marcowe Mamusie
 
reklama
Kajkapol- ja też mam czasem zgagę, która powoduje nawet problemy z oddychaniem;/Stosuję czasem Rennie i nie powiem- pomaga:) Ale staram się po to sięgać sporadycznie. Niby jest bezpieczny ale... Po co się faszerować;)

Co do zakupów, osobny temat byłby świetny. Ja się bardzo wstrzymuję z zakupami, ale co tydzień jeździmy na pchli targ lub coś w tym rodzaju (ludzie przywożą ze swoich domów rzeczy, których chcą się pozbyć) i naprawdę czasem ciężko mi odejść jak np. piękny koszyk mojżeszowy z wkładem i pościelą kosztuje 25 zł.... Z ubrankami czekam bo urodzi się bratu maluszek, więc pewnie dostaniemy coś po nim, ale już inne rzeczy wołają mnie;P Kupiłam póki co tylko kilka pierdółek, żeby bardziej poczuć magię chwil:p
 
Halo, halo, witam się z rana:-) Tutaj dopiero dzień się rozkręca, dziwnie tak:-)

Witam nowe marcóweczki, Kati korzystaj z edycji, aby nie pisać posta pod postem:-)

Bardzo się cieszę, że wizyty się udają i trzymam kciukasy za ewentualne dzisiejsze badania i wizyty.
Żgutek... Współczuję porcelany... Kiedy to się skończy, co?

Wczoraj wieczorem byliśmy na placu hiszpańskim w Sewilli. Wrzucę później zdjątko. Tak pięknie tam. Szczena mimopadła z wrażenia:-) Dziś ma być 31 sropni...
Dzisiaj do popołudnia nie ruszamy się, bo młody musi lekcje napisać z dwóch dni.
Buziaczki kochane i jak widzicie uzależnienie robi swoje nawet na urlopie:-)
 
Ostatnia edycja:
Powodzenia Patrycja :-)
Iman, ja już prawie po remoncie :tak:
Żgutek, ja też dziś wyjątkowo porcelana, ale przez zatkane gardło... :baffled:

Tak sobie śniadanie właśnie jadłam i was czytam, a dzidzia postanowiła coś tańczyć :-D Ale dała mi koncert... mrrrr
Chyba świeży pokój mi trochę szkodzi i uczula, brałyście coś na alergię w ciąży?

Witam nowe koleżanki :happy2:
 
Dzień dobry!
Witam nowe marcowe mamusie, co tak późno się ujawniacie? :)
Patrycja, ja też śpię na dwa razy, tylko o innych porach. Kładę się przed 22, budzę koło 4 na siusiu i przed 5 znowu zasypiam, o 7 wstaję :)
kajkapol, ja ze spaniem nie mam problemu. Fakt, że jak się obudzę w nocy to ciężko mi przez pół godziny znowu usnąć, ale 9 godzin w nocy przesypiam codziennie. W porównaniu do czasu przed ciążą kiedy sypiałam po 4-5 to jest nieźle :)
Udanego dnia dziewczyny! U nas dzisiaj kiepska pogoda, tak jak wczoraj. Szaro, ponuro, chłodno, i pewnie zaraz się rozpada. Dzisiaj chyba udam się na butowe zakupy :) ponieważ buty to jedyna rzecz, którą mogę kupować do woli (bo w marcu nie będą ani za duże, ani za małe) więc tylko w to inwestuję. Ciążowych ciuchów nie kupuję raczej zbyt dużo, a zwykłych w starym rozmiarze... wolę nie ryzykować bo nie wiem, czy w stary rozmiar będę się mieścić po ciąży :) chciałabym, ale różnie bywa :)
Buziaki!
 
Patrycja, przez Twoje polubienie na fb nabrałam ogromnej ochoty na truskawki. O Boże, ale bym zjadła z kobiałkę. Idę przeszukać zamrażalnik. :-D &&&&& za wizytę!
Ewa, alergik się odzywa. :p Można brać zyrtec i leki z loratadyną, podobno nawet allertec, ale trzeba to sprawdzić, na pewno też wapno. <szuka...> proszę: ALERGIA W CIĄŻY: czy można brać leki przeciwalergiczne? - MjakMama24.pl
Anulka, daj nam trochę słoneczka! U nas deszczowo i ponuro. :-(
kajkapol, ja się budzę w środku nocy z ręką męża na czole, wczoraj mu się chyba śniło, że ma pilot w ręce, bo jakby guziki naciskał. :-)
Ana, w ciąży stopa może urosnąć. :-p
Iman, to kiedy ślub? W ten weekend? :blink:
 
Ja sie od razu usprawiedliwie ze tak pozno sie ujawniam ale naprawde was czytam caly czas. Wczesniej bylo wszystko pod znakiem zapytania co dalej. Opisze wszystko jak naucze sie edytowac posty
 
reklama
Do góry