reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ok, już zamówiłam gołebie, każdy zawiezie do Was paczkę ze słonkiem, tutaj go sporo:-)

Heven, piękny ten maluszek i jak wszystko już widać. Cieszę się, że wszystko dobrze, super.
Patrycja, powodzonka i szybkiego czekania.

No i obowiązkowo zdjęcia ze ślubów. Dobra, może być też zdjęcie tortu zamiast wysłanego kawałka;-)
 
Jestem po wizycie. Jestem wsciekla bo nie mialam usg. Co za poryty kraj. Wymacala tylko brzuch I powiedziala ze jest ok. Nienawidze ich!!! Nawet nie moge isc prywatnie bo nie ma gdzie!!!
 
Micela..no troszkę chory..mi wczoraj gin też nie miał w planach robić usg,ale go poprosiłam!!!!a badali Cię w ogóle???ja też bym wariowała bez usg
 
Witaj Kati tak się właśnie zastanawiałam skąd Kati jak Malwina.

Patrycja trzymam kciuki za wizytę



KasikP, Anulka Porcelana dzisiaj to wyjątek bo to nerwowo, ja przed ciążą tak miałam, że
jak coś się stresowego działo to rano zwracałam.

Martusia1990 współczuję ciężkiego dnia, mój niestety też nie należy do najlepszych i tak jest od zeszłego tygodnia.

Dzisiaj mam serdecznie dość

Kto Mnie dzisiaj przytuli????
Ryczeć mi się na Maksa chce do 15 tyle czasu buuuuuuuuuuuuuu już chce stąd iść


Pajacyki przez sen nieźle

Heven ty to masz sny

Micela współczuję że nie miałaś USG chory kraj!!!
A co poużywam sobie dzisiaj


U Mnie malowanie skończy się w tym tygodniu, w przyszłym przyjadą meble do dużego pokoju więc tylko poukładania posprzątanie i koniec jupiiii
 
Heven o rany, dobrze, ze ci brzucha nie zaatakowal! Moze spij w jakis ochraniaczach? :-)
Jak sobie pomysle o tym bajzlu, brudzie i kurzu to nie wiem czy jestem silna. Najwyzej bede dzwonic po kolezankach, moze mnie ktos przygarnie... :)

Z pokojem dla dziecka czekamy. I tak pierwsze miesiace bedzie spalo w koszyku, pewnie w naszym pokoju (albo wystawimy do goscinnego :-)). Nie mam sily teraz przenosic Adasia. Wystarczy mi remont w kuchni i w goscinnym.

micela serio nie ma gdzie isc prywatnie na usg??? Pogooglaj dobrze. U nas nie tylko w polskich przychodniach robia. Poszukaj moze 3D, u nas prywatnie robia i to juz nawet za £40.
 
reklama
Do góry