reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry albo raczej dzień południe :-)
nie mam czasu, normalnie czasu was poczytać, tęsknie jak nie praca to masa winogron do zaprawy, soki robimy ale już bliżej końca chyba ze sto litrów już mam
luknęłam coś na komórce że wizyty udane to super :-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze

Wracam do pracy miłego dnia kochane buziaki
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)

Ja śpię coraz dłużej rano. Dodatkowo nie dział serwer bb.

Co do zakupów to mam kilka rzeczy. Mam nadzieję, że na połówkowym w poniedziałek poznamy płeć i wtedy już bez wyrzutów sumienia zacznę zakupy. Wózek chcę zamówić w listopadzie. Generalnie do końca grudnia chcę mieć wszystko gotowe.

Dzisiaj na obiad pojedziemy na pizzę. Już w nocy naszła mnie ochota :)

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze.
Ja mam wizytę jutro o 11:15 :)
 
Hej. Wracamy powoli do zywych po mega rotawirusie u starszaka :/ nie zycze nikomu... meczyl sie okropnie. Juz myslalam, ze na kroplowce sie skonczy.

Oswiecilo mnie dzis, ze mam wizyte w poniedzialek a nie w srode. Badania oczywiscie nie zrobione :/

Co do zakupow to ja dopiero w marcu bede dzialac. Wczesniej moze jakies rampersiki tylko. Wózek wybrany wiec nie spieszy mi się do zagracania mieszkania, ktore i tak jest zagracone ;).
Ech jakby byly mozliwosci to juz bym szalala ale maz dudni glosem rozsadku.
 
My po małych zakupach heheh:-)
W końcu wpadłam do rossmana i uzupełniłam raki w kosmetykach;-)
Ja jeszcze nic a nic nie kupowałam i narazi się wstrzymuję,
Czekam do połówkowego aż płeć się potwierdzi, a z drugiej strony
jeszcze się boję kupować, ostatnio na innym wątku w 20 tyg
dziewczynie wody odeszły i nic się nie dało zrobić...
Chodzę oglądam wybieram i myślę że z końcem października
coś zacznę kupować z wózkiem wstrzymam się do stycznia
wtedy są duże wyprzedaże.
Do marca jeszcze daleko, pokoik pomalowany czeka:-)
Biorę się za sprzątanko, na obiad weekendowe resztki;-)
 
Ana ja tez mam taki bol czasami ;(
Kasik P ja tez wstrzymuje sie z zakupami. Poki co nie mam nawet gdzie trzymac. Po noqym roku bede bardziej myslec.
Kciuki za wizyty
 
Ślijcie mi ten bigos wszystkie, bo oszaleję. Najlepszy na świecie robi Babcia, ale powiedziała, że jej się teraz nie chce. :-)
Bobas chyba pozdrawia forumowe ciocie, bo łaskocze jak oszalały. :p
O jaaa, właśnie się dowiedziałam, że dwa śluby znajomych w przyszłym roku. Oba w sierpniu. :-D
 
reklama
Patrycja, absolutnie nie mam zamiaru przepraszać. :-D Ja mam dzisiaj rosół, powiedzmy, że to mnie satysfakcjonuje. Robią tych zup ile wlezie, bo właściwie jeśli jem dużo, to tylko zup. Może zrobię jakiś fajny krem z pora w czwartek, lubię. :)
 
Do góry