reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ja to jakaś wielka :dry: 85-90F

Mój chłop zabrał się za skręcanie szafy.... o tej porze :tak:będę miała co robić jutro z ciuchami.
Powoli wracamy do sypialni....
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! :tak: Ciekawe czy każdy wstydniś okaże się dziewczynką :-D


Usiadłam dzisiaj i zrzuciłam wszystko z kompa na dysk zewnętrzny. Musze przeinstalować system, bo już mnie tu trafia, ciągle coś się wiesza... A uzależnienie od forum rośnie z każdym tygodniem ;-)


Aha, i ja też chetnie oddam co najmniej jeden rozmiar z mojego biustu. Nawet tego sprzed ciąży... :-D

Lecę spać, bo późno. Dobranoc kochane Marcóweczki!!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry, Śpiochy!
Naprawdę jestem dziś pierwsza? :D Jadę dziś do skarbówki dokumenty do stypendium załatwić. Dobrze, że tylko to potrzebujemy, bo bym zwariowała z tym bieganiem.
Zamawiam dzisiaj rogala, Adam się śmieje, że nie wie, czy zezwoli na czwartego lokatora w łóżku. :p
A jak mam jutro na uczelnię jechać, to już w ogóle mnie trzepie.
P.S. ma któraś bigos? :D
 
Haloo halooo;-)
Ale tu cisza...wszyscy jeszcze śpią???:-)
My wcinamy śniadanko i pędzimy na mini zakupy pogoda piękna cudowna kolo południa umyje 3 okienka miał to zrobić maż ale wraca bidulek codziennie o 20 :-(
Życzę wszystkim miłego dnia !!! I wysyłam słońce do tych którzy go nie mają:-)

p.s Natalia babcia mojego męża wczoraj zrobiła mega gar bigosu:-)
 
Natalia, mam leczo. Przejdzie?
Kasik, witaj w klubie, też dziś myję 3 ;-) a nie chce mi się, jak nie wiem co.

Okropny koszmar miałam, jak mi się przypomina to już płaczę.... Nie wyspałam się :-(
 
Hej dziewczynki
Gratuluję udanych wizyt :-)
U nas dziś noc była bardzo ciężka . Dwie godziny spania z głowy bo brzuch mnie bardzo bolał i teraz tez jakoś dziwnie się czuje :-( .
Ale najważniejsze, że czuje juz codziennie ruchy małego :-) . Juz 3 dzień z kolei budzi się o 7.30 jak Zuzia i daje o sobie znać :-) .
Miłego dzionka kochane
 
reklama
Natalia, ja mam garnek bigosu z kabaczka, wczoraj robiłam :) ale taki zwykły z kapusty chętnie bym zjadła. Wiem, co masz na myśli z uczelnią... ja z tym przeniesieniem to mam tyle biegania, że prawie codziennie na uczelnię jadę... dobrze, że tak blisko jest. Tam w Szczecinie tylko raz byłam i mam nadzieję, że więcej już nie muszę (podobno uczelnie załatwiają wszystko między sobą)... wczoraj wpisali mnie do grup, dzisiaj jeszcze muszę indeksy podwieźć, codziennie coś...
micela, to jeden słoiczek do Poznania poproszę :)

Dzień dobry, ja dzisiaj od 6 na nogach, śniadanie mojemu do pracy zrobiłam i teraz sama wcinam :) rano chciałam do Was pisać, ale nie mogłam się zalogować na forum, coś się chyba walnęło na chwilę :)
Nie mam pomysłu na obiad, idę do naszego wątku o gotowaniu :)
 
Do góry