reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Roni, o połogu już nawet nie chciałam wspominać:shocked2:. Zobaczymy jak to wyjdzie wszystko. I faktycznie chyba pobiłaś rekord spadku wagi na naszym wątku!

Patrycja
, ja się nie nastawiam, że będę wyglądać idealnie po 8 tygodniach od porodu. Mam jedynie nadzieję, że będę mogła w ogóle jakoś "oswoić" to moje macierzyństwo, bo bardzo chciałabym być na tym ślubie.
Na szczęście mam pozytywne nastawienie. Poza tym ostatnio byłam na weselu, gdzie dziewczyna właśnie dwa miesiące po porodzie szalała już na parkiecie i w ogóle nie było po niej widać, że rodziła, więc jakbym chociaż w połowie była w takiej formie to będzie super hahah :-)
 
reklama
Ana babcia z wielką przyjemnością wszystkie z Was by wykarmiła i zaprosiła w gości :) jeżeli, któraś zawędruje na podlasie to babcia w Łomży czeka z bigosem i innymi przysmakami.
Muszę zaplanować wyprawę po moją porcję :D
Zrobiłam wlasnie kompot z naszych winogron. Pyszności :)) zapraszam !
 
Ostatnia edycja:
Ana aniele dzieki :)
Ja tez chce bardzo szybko wrocic do formy,obawiam sie tylko flakowatych cyckow I brzucha,ale jakos to bedzie mam nadzieje ;)
 
Ojj dziewczynki dziewczynki a co się stanie jak nie będziecie szczupłe na te wesela co was czekaja???
Myślę że nic, w dzisiejszych czasach są takie sukienki i sztuczki żeby ukryć kilogramy że nic wam nie grozi;-)
Kuzynka mojego męża w ciąży przytyła 12 kg i po 3 miesiącach już nic nie było widać, poprostu karmi piersią
i mały wszystko wyciąga:tak:
Ja marze o powrocie do ćwiczeń o spoceniu się i zmęczeniu, i lekarka i trenerka powiedziała że po 8 tygodniach po porodzie
mogę próbować:-):-) boję się tylko jednego że mleko będzie mi się lało podczas ćwiczeń.
My po spacerku z pieskiem dzisiaj była wyjątkowo niegrzeczna i mnie ciągła, teraz czekam na męża i wcinamy drugie danie.
A wy co porabiacie dziewczynki????;-)
 
KasikP w moim wypadku to nie chodzi o wesele. Po prostu przeszkadza mi kazdy dodatkowy kilogram. Czuję się ociężała, dlatego chcę wrócić szybko do formy.
 
Kasik, zgadzam się z Tobą co do sukienek. Można kupić taką, która ukryje niedawną ciążę. I nikt nie będzie oceniał mamy 2miesięcznego dziecka, że ma parę kilo na plusie. Poza tym nie zawsze po paru tygodniach od porodu wygląda się już rewelacyjnie. Ja mam nadzieję na wrócenie do figury jak najszybciej się da, ale rozpaczać nie będę jeśli nie uda mi się to w dwa miesiące, o ile w ogóle... bo przecież niektóre pozostałości ciąży mogą nie zniknąć nigdy. Uroki macierzyństwa :) Karmienie piersią, ćwiczenia, zdrowe odżywianie i będziemy ładnie wyglądać i dobrze się czuć :)
A my już po obiedzie, teraz odpoczywanie na kanapie, leniwe popołudnie. U nas pogoda cały dzień kiepska, szaro i ponuro, a od 16:00 to już w ogóle ciągle pada więc spacer dzisiaj nieee :)
Patrycja, muszę namówić mojego Jurka na wypad na podlasie, odwiedzimy Twoją babcię i objemy ją ze wszystkich pyszności :) Nie wiem, czy babcia by to zniosła, czy wystarczyłoby jej zapasów? :)
 
Ja miałam brać ślub 6 czerwca 2015 ale jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży i ,że mam rodzić pod koniec marca to postanowiliśmy przesunąć ślub na wrzesień. Przede wszystkim dlatego żebym doszła na spokojnie do siebie i też dlatego żebym sukienkę zdążyła uszyć :-)
 
Dobry wieczór :)


Witam się wieczorową porą totalnie zmasakrowana :) ostatnie dni w pracy, szkolenie nowej na moje miejsce i padam na ryjek normalnie :)


Patrycja ja bardzo chętnie wpadnę do Twojej Babci na łomżingowy bigos :)
Pozdrów babunie i uściskaj mocno :)
Ja do swojej zawsze jeździłam na rosół najpyszniejszy na świecie :)


Ana dzięki za listę:) zweryfikuję ze swoją :)


Ja też mam wesele ale dopiero we wrześniu więc może w jakąś kieckę się upchnę :) a i Fasolka będzie już 6-cio miesięczna więc łatwiej ją będzie ogarnąć :)

Gratulujemy udanych wizyty i trzymamy kciuki za jutrzejsze wizytujące :)
 
reklama
Ja się w ogóle nie przejmuję tymi kilogramami. Jestem wysoka, jakoś się rozłoży. ;) Kieckę kupimy okrywającą i będzie ok. ;-)Żona kuzyna mojego Adama już śmigała na weselu po półtora miesiąca od porodu, a miała cesarkę. Ignasia upchnęli u Adama cioci. :D
 
Do góry