reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry z samego rana. Przejmuje pozycję rannego ptaszka za Anulke skoro jest ns urlopie. A to wszystko dzięki teściowej która o 6.30 zaczęła trzaskać schabowe. Nawet mąż się obudził i pdoszedł się jej zapytać czy do 8 się wyrobi z dwudaniowym bo on już by jadł?! :mad:

Wystraszyłam się trochę w nocy, kiepsko spalam i chyba z przyzwyczajenia chciałam się przekrecić na brzuch i tak mnie zakłuło ze od razu się obudzilam i potem przez godzinę nie spalam sprawdzając czy nie zrobiłam krzywdy mojej Kruszynce.:confused:

Mam nadzieję ze Wy się pobudzicie wyspane i w dobrych humorach :)
 
reklama
cześć w niedzielny ranek, dziś znów pobudka przed 7, w tygodniu młodego budzić trzeba a w weekend sam wstaje. A ja mam apaetyt na spanie i spanie a w tym tygodniu musimy ogarnąć mieszkanie bo w sobotę mamy rodzinny obiad z okazji urodzin synka.
Od tygodnia mamy pytania kto ma kiedy urodziny i odliczamy dni do jego. Ma swoje wymarzone prezenty i już nie może się doczekać kiedy je dostanie.
Miłej słonecznej niedzieli życzę!
 
Kradz to rzeczywiście nie fajnie z tymi kotletami o 6.30. Człowiek chce się wyspać a tu zonk.

Margerrita jak to z dziećmi . Moja zuzia trzy dni po swoich 4 urodzinach juz pytała kiedy bedzie miała 5 lat i za ile to czasu bo chce znów prezenty :-). Dla dzieci to sama frajda i radość wiec nie ma co im się dziwić .

My też kiepsko spalysmy bo małą męczy kaszel i katar . Mam nadzieje że jej przejdzie nie długo bo juz tydzień ze mną siedzi w domu i chyba jeszcze posiedzi drugi bo kiepsko jej przechodzi :-( .
Miłej niedzieli brzuchatki :-)
 
Dzień dobry! :)
Zaleta okna na południe - budzi mnie słońce. ;) nawet się wyspałam, a wieczorem w ogóle nie mogłam zasnąć, długo czytałam.
Kradz, no to się Teściowej zebrało... ugotuj ją na obiad. ;)
Dziś fajny obiad robimy, kotlety siekane. Kto wpada? ;)
Życzę Wam miłej niedzieli! :)
 
Margerrita, kroisz drobno pierś z kurczaka. W osobnej misce mieszasz: jajko, ser starty, mąkę ziemniaczaną i pszenną, paprykę w proszku, czosnek, sól i pieprz. Tak, żeby wyszło coś na kształt ciasta na naleśniki. W to wrzucasz pokrojonego kurczaka i smażysz placuszki. :)
P.S. nie ma mnie w Toruniu. ;)
 
Dzień dobry :) melduję się z rana, zjedliśmy już śniadanie i zaraz idę ogarniać kuchnię. Wczoraj machnęłam 70 pierogów ruskich i spakowałam od razu 30 dla mojego taty bo jak się dowiedział, że robię to dzwonił co chwila spytać, czy pamiętam o nim ;)
kradz, ja tak z brzuchem nigdy nie mam... mimo, że mam spory (jak widać na fotkach w wątku brzuszkowym) to jak się nawet przekręcę na brzuch to lekko czuję, że coś uciskam i wtedy przekręcam się lekko, że prawie na brzuchu ale rogal z jednej strony więc jest miejsce na biust i brzuch :)
Dzisiaj piękna niedziela, cóż będziemy robić? Na rower bym poszła. Mój Jurek chce iść biegać koło południa i myślę, czy możemy jeszcze rowerkiem pośmigać trochę? :)
 
Ja dopiero niedawno zostalam obudzona. Ale o północy dzwonilam na policje bo jakas grupa młodzieży siedziala na rogu i halasowali. Potem mama mnie na fb zaczepila i do niej zadzwoniłam. Jak zwykle gadaliśmy godzine. Taki nocny przerywnik. :)

Kradz ja bym tesciowa chyba zamordowala. O 6.30? Nadgorliwisc jest gorsza od faszyzmu. No i co obiad byl na 8?

Natalia_B daj ten przepis do watku z przepisami tylko napisz ile czego mniej wiecej. :)
 
Dzień dobry wszystkim.

Kradz niestety nie czuję jeszcze ruchów. Za dużo tłuszczyku mam ;-) Musiałabym trochę rozciągnąć brzuch.

Natalia zjedzenie czekolady pomoże żeby poczuć łaskotanie?

Idziemy zaraz z mamą na cmentarz,kwiatki wymienic.

Ładna pogoda dziś trzeba korzystać :-)
 
reklama
Do góry