reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

a ja dzisiaj na rowerku, podczas gdy mój J biegał :) na obiad żurek i pierogi od wczoraj ;)
margerrita, nie dałabym rady zjeść tylu, ale i tak wczoraj pochłonęłam więcej niż mój mężczyzna :)
 
reklama
margerrita, owszem próbuje już wszystkiego, ale jak się pyta, daj mi ciasteczko, mówię nie, zjedz najpierw obiad - to nie ma alternatywy.. bo on chce teraz a nie za chwilę.. i to wzbudza w nim agresje..ale będę próbować
 
Witamy się i MY późnym popołudniem :)

Ja dziś od rana na nogach, pojechałam do schroniska dla psiaków zawieźć jakieś rzeczy na zime. I wiedziałam, że jak tam wejde zobaczyć zwierzaki to wyjdę z płaczem. Masakra.....
No i pogodę mamy piękną więc resztę dnia spędziłam słoneczkowo-spacerkowo :):):) Dziecko dotlenione, mamusia też więc dzień można zaliczyć do udanych :):)
 
Ale dzisiaj cisza :laugh2: wywiało wszystkich?
Mnie brzuch boli, śliwki słabo pomagają tym razem.
Na polsat film leci ekopa lodowcowa 3 :-) dobra dawka śmiechu.
 
Dobry wieczór Brzuchatki


U Mnie było pięknie słonecznie 21 stopni więc trochę pospacerowałam ale pomału. Naładowały się baterie słońcem.


Kradz ja dzisiaj wyspana, zadowolona wstałam, też jak się położę na boku i lekko obrócę na brzuch to zakłuje lekko.
Współczuję pobudki niezwykle przyjemnej.


Natalia brzmi całkiem ciekawie taki kotlet może spróbuję zrobić



Ewa dobrze, że już lepiej bo zatkany nos w nocy koszmar



Sealpup smacznego udanej wizyty w restauracji :-)


Konwalianka współczuję przykro mi, że tak się dzieję oby dzisiejsza noc była spokojna.


Zarunia nic mi nie mów ja wizytę w schronisku do dzisiaj pamiętam a byłam tam na skarbowców w podstawówce z pieskiem bo poszłam z przyjaciółką zapytać czy nikt nie zgłosił zaginięcia. Trafiłyśmy błąkając się tam niechcący do otwartej kostnicy, później jakiś pracownik chciał nam pokazać szczeniaczki a tam martwe psy na taczce, w ogóle te psie oczy patrzące na ciebie to wycie serce ściska. Przepraszam za te „obrzydliwości” w poście.



Taka cisza na BB, że widać że to weekend i każda z nas intensywnie spędza czas
Buziaki dla wszystkich.
 
Żgutek masakra....Ja jak zobaczyłam te smutne psie oczy to serce mnie zabolało. Niektóre psiaki to leżą i nawet oczu nie podnoszą na odwiedzających, nie starają się bo i tak wiedzą, że nikt ich nie weźmie. Normalnie minuta pięć i płakałam i to chyba była moja ostatnia wizyta.
No ale moja fasolka ma pierwszy dobry uczynek na koncie i cieszę się, że w jakiś sposób mogłam pomóc :)
 
Konwalianka.widze ze.tymek jest wpodobnym wieku do naszego ignaska nasz ma 3 lata i miesiac i jesscze tydzien temu mial.taki typowy bunt trzylatka ze myslelismy ze zwariujemy niby coraz lepiej ale jednak.wybucha i rzeczywiscie jak margeritta pisze ta opcja aby dzidcko nie moglo powiedziec slowa nie tylko mialo.wybor pomaga ale.niestety nie zawsze u nas zalezy od wybuchu zlosci;) tez sie zastanawiam jak dotego dojdzie zazdrosc w marcu o rodzenstwo to czy nie zwariuje no.ale.zycie;)moze.jutro bedzie lepiej?;)
 
Hej :) gratuluje udanych piatkowych wizyt bo nawet nie zdazylam napisac :). Troche bylsm zalatana w weekend, szkoda ze juz jutro do pracy trzeba.... buzka dla was I dobranoc :)
 
reklama
Do góry