reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
KasikP, bo ja zawsze uwielbiałam śledzie. Wolałam je od słodyczy! Co do płci, to wszyscy mi mówią, że dziewczynka będzie. Kurczę, dla chłopca nawet imienia nie mamy...


Ewka, ja na nfz miałam wypisanych masę badań. A to nie jest tak, że to trochę zależy od lekarza i czy mu się chce angażować?


Kajkapol, witamy nową marcóweczkę!


Micela, Ty wsuwasz słodycze, a ja słodycze ble. Ale za to mięsko w każdej postaci:-)


Zarunia, ja też nic nie kupuję póki nie poznam płci.
 
Mam ciężkie popołudnie, moja głowa boli. ZMierzyłam ciśnienie i niskie więc próbuje wypić kawę, może będzie lepiej.

Kajkapol witaj :)

Wczoraj narobiliście takiego smaka na pomarańcze, że muszę zapas zrobić bo się skończyły...a były takie słodkie...mniam

Ana słodkie te wdzianko kupiłaś

Ja nic na razie nie kupuję, póki nie poznam płci. Mam dużo po synku, więc jak będzie chłopak to zakupy ciuszkowe będą symboliczne. Liczę po cichu, że w poniedziałek coś się ukaże na USG.

Żgutek super że po leniuchowaniu twój brzuszek wraca do normy :).Jak widać czasami musimy sobie odpuścić i poleżeć.

Miłego wieczorku :-)
 
Żarunia na kiedy masz poród bo po suwaki jesteś o jeden dzień do przodu niż ja ;) jeszcze razem na porodowce się spotkamy ;) ja tez jadlam slodycze i syna urodzilam ;) a teraz jak juz znajdzie ochota to na kwaśne i slone cos do slodyczy tym razem nie ciągnie.
 
Witam nową mamę :)

Ja już myślę, o kolacji. Dzisiaj naleśniki z kurczakiem curry i ananasem. Mniam..

Ewa zwróć proszę uwagę na opcję edytowania postów, nie będziesz musiała pisac jednego pod drugim;)

Iman my też już grzejemy w domu od wczoraj.
 
reklama
Do góry