reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ewka to jest w pakiecie...teraz chodzę prywatnie,ale jak w poprzedniej ciąży chodziłam na NFZ to połowy badań nie miałam...muszę poszukać i spr.czy były takie badania
 
reklama
Anula ty ciągle te śledzie i śledzie i kiszona będzie chłopak jak nic u Ciebie:-)
Ana piękne wdzianko !!! Ja jeszcze nic Nie kupiłam dla mojej lenki muszę w końcu się
za to wziąć:-)
Rozpakowałyśmy część kartonów z książkami reszta jutro teraz gotujemy pierożkiiii:tak:
 
Ewka 12 lat temu nie miałam robionych ani na toxo ani na różyczkę...a w 2012 miałam już wszystkie robione!!!!a jakby co to spytaj u gina!!!

dziewczyny ja już mam problemy założenia nogi na nogę jak siedzę!!!
 
Ja dzis pierwszy raz od kilku tyg zjadlam mieso w szputalnej stolowce-orientalny szaszlyk boze jak mi bylo dobrze :D ale nadal mam awersje do np. piersi z kurczaka. Sledzie tez wciagam,slodkosci tez w sumie jak leci ;)

Kajkapol witamy!!!Zapraszamy do wpisania sie na nasza liste

Heven nie czytaj tych bzdur!! Jacys hipochondrycy to wipisywali!!
 
Cześć, Dziewczyny!
No nie nadrobię, nawet nie chce mi się czytać, taka zmęczona jestem. Wczoraj cały dzień właściwie łaziliśmy, spotkaliśmy się z przyjacielem. Otworzyłam te moje spodnie ciążowe, które kupiłam na allegro - genialne. :) A dziś od rana miałam szkolenie. Nie dość, że zaspałam, to jeszcze nudne to jak smok było. Wróciłam i poszłam spać. :-)
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, wizyty udane. :tak:
 
reklama
Hej mamuśki :)


Ja dziś od rana lekko podminowana bo lekarz, którego wybrałam do prowadzenia ciąży hmm.....prawdopodobnie rezygnuje lub z niego rezygnują w luxmedzie :(:(


Ale kochany Żgutek poprawił mi humor genialnym linkiem na fb:) Dzięki kochana:)


micela ja też mam wrażenie, że zaczynam mieć większe potrzeby żywieniowe :)

ana jakie piekne ubranko :) ja jeszcze nic nie mam. Ciągle czekam na poznanie płci :)


Ehhh no i przez Was mam ochotę na pomidorową z ryżem :)


Natalia co za portki kupiłaś na allegro?? długie nogawki ??:-D to poproszę namiary :)
 
Do góry