reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Ana, no i właśnie takich kobitek nie rozumiem, bo potem to wiadomo co o ciążarówkach mówią... Nie poradzisz... A to szefostwo nic na pieska nie powiedziało? Masakra! :shocked2:
Aha, i piękne wdzianko Olek będzie miał!!! :tak: śliczności!

Ja tez mam pomidorową z makaronem od wczoraj jeszcze. Gdyby nie troche rozsądku to bym pewnie całą zjadła, a i tak dwa talerze wciągnęłam. Coś mi się wydaje, że w weekend znowu będzie pomidorowo w domu, bo mam ochotę na spaghetti.:tak:
 
reklama
Ana89 Wow niezle szczera ta twoj kolezanka, ale w sumie to ja az tak sie nie dziwie. Skoro moze isc na L4 to po co ma sie przemeczac?Sliczne wdzianko, tez nie moglabym sie oprzec. :)

A ja wlasnie zjadlam pomidorowke z ryzem i dopycham sie jogurtem. Troche sie rano zestresowalam w pracy, bo musialam aplikowac o wize, gdzie terminy sa bardzo, bardzo waskie i nie ma w ogole miejsca na jakikolwiek blad, a wiadomo z baby brain to wszystko jest mozliwe. Nienawidze robic wiz, normalnie robi je moja szefowa, ale jej nie ma. Juz ze strachem mysle co bedzie w listopadzie jak wyjedzie na 2 tygodnie. Chyba bede wtedy chora, bo nie wyrabiam. :(
 
A u mnie dziś jarzynowa pomidorowa mi się przejadla ;) ogólnie teraz malo jem czasem nawet na sile bo nie mam jakoś apetytu. Jak na początku jadlam tak teraz nawet nie mam zachcianek. A mala daje znać jak cos jem chyba mi dziękuje ;)
Ja zas wczoraj prasowalam ponad godzinę ;)
Dla odmiany poszlam do empiku i kupilam sobie książkę czarne dni malej Sally.
 
dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze odnośnie toxo..W .toxo IgG nic mi nie wyszło a w toxo iGm0,004 co to znaczy?????w normach obok podane jest,że wynik negatywny jest <0,55

neta nawet nie włączam!!!!!
 
Ana, kupiłaś wdzianko dla Żyrafa!!! Fajne:-)

Prasowania nie skonczyłam jeszcze... A na strychu wisi kolejna porcja... Nic to, zarzucę kolejny odcinek rewolucji kuchennych i będzie dobrze.

Ja dzis obiad miałam kombinowany. Chłopaki zjedli ziemniaczki z kotletem z piersi i kiszoną, a ja ziemniaczki i... Dwa płaty marynowanego śledzia. Ależ mi smakowało:-)
 
Cześć dziewczynki ja właśnie odpoczywam po pracy i pije kawkę z mlekiem ponieważ mam niskie ciśnienie
heven powiedz mi prosze czy to badanie toxo IgG to jest w pakiecie badań czy to badanie dodatkowe bo ja go nie miałam zlecanego
 
reklama
Do góry