reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Heven, współczuję. Biedaczek się nacierpiał... Mój Igor nosi zdejmowany aparat od ponad 2 lat, ale nie ma co porównywać. Może dziś będzie już troszkę lepiej.

U nas pogoda znośna. Oby nie padało, bo dziś robimy ognisko.
 
reklama
Heven biedaczek. :( nas pewnie czeka aparat bo Adam ssa kciuka i ma zgryz zdeformowany. :(

Drugie dziecko dostaje smoka pierwszego dnia. Nie dajcue sie wkrecic w wychowanie bez smoczka bo moze sie udac ale może tez znalezc kciuka a potem odzwyczajenie jest BARDZO trudne!
 
syn też nosił aparat ruchomy i faktycznie niema porównania!!!w nocy mnie prosił żebym zdjęła mu ten aparat...NEVER troche szacunku do kasy jeszcze mam!!!

ale chyba jest lepiej ,bo stwierdził,ze on rosół ugotuje,bo chce być master szefem:szok::szok::szok::szok:

Sealpup ja też jestem za smoczkiem.....
 
Ja do tej pory nie wiem co we mnie wstapilo że nie chcialam dac smoczka. Cena teraz jest bardzo wysoka ile bylo rykow i krzyków ze ssa oalca. Teraz to tylko w nocy ale on ma prawie 5 lat. Wszystkie smoczkowe dzieci odzwyczaily się dawno temu. :(
 
Witajcie,
Wreszcie u nas słońce przebija się przez mgłę, która nas przywitała rano. Jesień tuż, tuż. Oby to była polska złota jesień :)

Haven narobiłaś mi smaka na rosołek...mniam mniam, tylko kto mi go ugotuje:(.

Czy któraś z Was używała syropu Stodal w ciąży, wiecie może czy możemy go stosować? Przeziębienie mnie nie odpuszcza już prawie tydzień i domowe sposoby niewiele pomagają :(

Ja oczywiście na domowo dzisiaj z moją nogą, ale nie odpuszczę emocji meczowych wieczorem.

Życzę miłego dnia :)
 
K@asik syna ci przyślę...ale oddasz mi go potem!!!!
biedactwo nasze i noga i przeziębienie!!!!!ja nie byłam przeziębiona i nie brałam nic..więc nie pomogę!!!!
ja jak czuję ,że coś mnie bierze to przynoszę ze spiżarni czarną porzeczkę i albo do herbaty albo prosto ze słoiczka!!!i działa
 
sealpup... Twoja uwaga na temat smoka dała mi do myślenia... Zuz na smoku była odzwycziła się sama jak miała 1,5 roku i pleśniawki sie jej przypałętały... ssanie smoka sprawiało jej ból i kilka dni bez smoka przeżyła wręcz płakała na jego widok... od tamtej pory mieliśmy smoka z głowy... ale teraz sie nad smokiem zastanawiałam... czy dawać czy nie... ale po Twoim wpisie chyba jednak jak będzie taka potrzeba to nie będę się zastanawiała...:)

heven... oby mały się szybko przyzwyczaił... ja nie wiem jak to z tymi aparatami na stałe jest bo nie miałą styczności ale całe dzieciństwo mnie maltretowali tymi zakładanymi na noc... zawsze w nocy wypluwałam przez sen...
 
Dzień dobry, witamy się dziś późno bo wczoraj czekaliśmy na mężczyznę, aż wróci z połowu ryb i był w domu moich rodziców o 1:00 więc przed 2 dotarliśmy do siebie. Spaliśmy do 10 :)
U nas pogoda średnia, choć wygląda jakby miała się poprawić.
Patrycja ja też nie jestem fanką siatkówki, zwykle oglądałam zimowe igrzyska, jazdę figurową na lodzie i czasem piłkę nożną (ale nie polską reprezentację, liga angielska, hiszpańska), taka ze mnie nie-patriotka :D
Też wczoraj narwałam winogron na działce i chyba ze 2 kilo wciągnęłam. A chipsów o dziwo nie ruszyłam bo już nie miałam ochoty :)

miłego dnia, lenimy się póki niedziela :D
 
Uff zasnęłam ponownie po 7 i dopiero się budzę :)))
Ana mam podobnie ;) niestety polskiej ligi nie da się oglądać.. Ja grałam w nogę dość długo, dopóki nie nabawiłam się kontuzji po ktorej zostało mi tylko oglądanie.
 
reklama
Dzień dobry Brzuchatki Kochane
Dobrej niedzieli dla wszystkich u Mnie trochę słońce się pojawia
Ja od rana w wirze sprzątania od 8 ciągle zasuwam z mała przerwą na posiłek teraz wreszcie chwila relaksu i leżenie brzuchem do góry z BB, He He dosłownie brzuchem do góry. Pije sobie pyszną kawę zbożową z cykorią wcinam kromkę z dżemikiem. Jeszcze trochę pracy przede Mną.

Zarunia ja też wciągnełam śliweczki na noc ha ha ale co tam

Patrycja fajnie, że wypoczęłaś i odebrałaś album ze zdjęciami.

Ja ustawiłam sobie tak jak Iman 40 postów na stronę i o wiele łatwiej się Was czyta

Natalka ja dostałam od Anulki link

Kradz dobrze, że zakupy udane
Anulka mmm śniadanie do łóżka no no fajnie fajnie . Poproszę o ziemniaczka z ogniska Zarunia narobiła mi smaka.

Heven a może można propolis użyć dla Mnie najcudowniejszy środek na rany, na moje porozbijane kolana w dzieciństwie, ugryzienia psa na buzi śladu nie ma. Tylko to na alkoholu. Master chef nieźle nieźle

Sealpup może rzeczywiście smoczek potrzebny ja zawsze słyszałam, że zły dla zgryzu.
Rureczka jak ja uwielbiam Twój awatar no normalnie micha się cieszy jak na niego patrzę
K@sik z syropów to *spam* i Drosetoux
 
Do góry