reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

a ja dzisiaj nazrywałam winogrona..nażarłam się i wątroba mi wysiadła.....co za głupota..dobrze wiem,że za dużo u mnie to tak się kończy
 
reklama
Dzień dobry :)

Wczoraj się wydziałkowaliśmy i korzystając z wizyty w moim rodzinnym mieście odebraliśmy w końcu album ślubny.

Na szczęście, aż tak dużo nie pisałyście i w drodze do domu nadrobiłam.

Dzisiaj kolejna bardzo wczesna pobudka :( pokręcę się z godzinę i znowu zasnę.

Co do Facebooka to fajnie, że się dodajecie. Grupa jest tajna, więc nikt nie widzi, że ktoś nawet w niej jest, i że dołączył. Każdy może dodawać ja muszę tylko zaakceptować lub Ewa.

Ja jakoś fanką siatkówki nie jestem zupełnie. Od zawsze piłka nożna, ale cieszę się że jesteśmy w finale.
 
Dzień dobry!
Udało mi się was doczytać :)
Wczorajsze zakupy z chrzesniakiem udane, mały zadowolony z wyjazdu i dostaliśmy pozwolenie na przyjazd już bez prezentu za tydzień haha :p. W ogóle był taki podekscytowany zę już rano dzwonił do Seby żeby zapytać o której będziemy i ze on już czeka i jest gotowy na wyjazd :D Jak ja uwielbiam dzieciaki :))) Świetna wycieczka!

Dziś się w końcu wyspalam, zaraz wstaje bo śniadanie trzeba wciągnąć, już się brzusio dopomina. I szykuje się znowu aktywny dzień.

Ale wczoraj emocje na meczu! A dziś gramy o złoto :)
 
reklama
dzień dobry Laseczki!!!!!

no to aparat Młodego dał się we znaki!!!!tak mi go żal było wczoraj,bo aż bólu płakał!!!dr.wprawdzie mówiła na ten temat,ale mówiła o drętwieniu...kupiłam mu dezaftan med...paseczki silikonowe dentosept...płyn do płukania...nic nie pomogło...dopiero jak dałąm mu tabletkę p.bólową to zasnął...biedaczek!!!!!
dałam mu nawet swoją podusię..ale po 30 min.stwierdził,że na niej nie można zasnąć!!!

u nas dzisiaj pogoda kiepska!!!!na obiad rosołek robię żeby Młody mógł się najeść


miłedo dnia laseczki!!!
 
Do góry