reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

O rany, ale się czuję zmęczona... Byłam z synem na meczu tvn/tvp. Ja to fanką akurat nie jestem, ale mój syn owszem. Ostatni dzień wakacji, niech ma. A teraz zaległam na łóżku i do 21-szej się nie ruszam.
 
reklama
Anulka, aż niemożliwe :p Odpoczywaj bo Ci się należy chwilą wytchnienia.

Dziś znowu byliśmy na grzybach i teraz się suszą :)
 

Załączniki

  • 1409509909476.jpg
    1409509909476.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 25
kradz, suszone do pierogów? ;)

W ogóle bez nastroju jestem dzisiaj, pół dnia przespałam, a przy kichaniu muszę się asekurować, bo brzuch boli. I ogromny ból głowy mi dokucza, nie mam ochoty na jedzenie. I jeszcze lampa się zepsuła. :dry:
 
Natalia, do pierogów, do zupy i do sosu :) swoją drogą zupa będzie jutro.
Teraz tak pachnie w całym domu tymi grzybami! :)
A ty byłaś? :)

Ja dzisiaj nie narzekam, tylko byliśmy na urodzinach u babci mojego S i jakoś mnie zmęczyło towarzystwo większej grupy ludzi. Nie chciało mi się słuchać dyskusji i skupiałam się na "oglądaniu" jedzenia :)
 
Hej dziewczynki!
Wczoraj oglądałam mecz siatkówki a potem padłam i dziś musiałam sporo stron nadrobić :tak:
żgutek udanego wyjazdu i nie wiem czy nadrobisz wpisy po tygodniu nieobecności :-D
sunajka dobrze że to napisałaś bo już miałam polizać :-D
natalia gratuluję skończenia pracy :tak:

A ja jutro wracam do pracy po dłuuuugim urlopie, a we wtorek badania prenatalne.
Już się zaczynam denerwować :baffled:
Dobrej nocki ciężarówki! :-)
 
Sealpup kochana miałam taki sam problem jak ty z tymi upławami żółtymi i swędzeniem. Okazało się ze złapałam jakiegoś grzyba i dostałam Nystatyne ale na szczęście to nie żadna bakteria . Dostałam globulki i teraz biorę . I już powoli jest ok .
Kasikz ja miałam takie te upławy ze bieliznę mogę zmieniać co godzinę. Wiec ja nie mam wyjścia i noszę wkładki .
A mnie dziś mój mąż tak wkurzył , że z chęcią bym go z dzieliła w głowę. Ale stwierdziłam , że mężczyźni to dziwny gatunek i nigdy nas do końca nie zrozumieją. Musze tylko opracować plan żeby wyszło tak jak ja chce i będę zadowolona .
Kolorowych snów dziewczynki
Dobranoc
 
A ja do lasu nie dotarłam. Wszyscy mnie drażnili i się czepiali. Zaszyłam się w sypialni z chusteczkami :-(
Na wieczór Kuba zaczął wymiotować, raz w nocy i biegunka. Zawsze coś ;/ żeby mnie nie złapało, ale zaczynam się bać że za późno.
Od rana leje, u was też? W ogóle to pierwsza dziś jestem? Koniec spania :-)
 
Z@t- Tu nikt inny nas nie poratuje w takiej sytuacji, niż GP. Może jeszcze ewentualnie położna, ale wstyd się przyznać- jeszcze się do niej nie zapisałam... Pracuję w godzinach, w których można się do niej dodzwonić i może dziś uda mi się ją złapać w przychodni jak pójdę na wizytę.

Jestem nierozsądna bardzo, bo liczę dziś na badanie czystości pochwy, a się wczoraj ochoczo zabawiliśmy... Wstyd mi dosłownie... Ale przez fakt, że zasypiam ostatnio w nanosekundzie i za żadne skarby świata nie da się mnie obudzić, częstotliwość takich akcji spadła baaardzo i żal mi było nie dać się porwać chwili.
 
reklama
Witam się i ja. Pierwszy dzień w pracy po długiej przerwie. A po pracy logopeda z synem. Oj będzie długi dzień.
 
Do góry